Skandalozais Suaress guvis pirmos vārtus pēc diskvalifikācijas

Skandalozais uzbrucējs Luiss Suaress pirmdien ar diviem vārtu guvumiem palīdzēja Urugvajas futbola izlasei pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:0 pieveikt Omānu, turklāt šie vārtu guvumi viņam bija pirmie pēc šovasar Pasaules kausā saņemtās smagās diskvalifikācijas.27 gadus vecais Spānijas kluba Barcelona uzbrucējs pašlaik izcieš deviņu maču diskvalifikāciju izlasē, tomēr tā neattiecas uz pārbaudes spēlēm.

Tāpat viņam joprojām ir spēkā četru mēnešu diskvalifikācija no futbola kopumā, kas noslēgsies pēc pusotras nedēļas.Kā zināms, Urugvajas valstsvienība šovasar Brazīlijā notikušā Pasaules kausa izcīņas D apakšgrupas mačā ar 1:0 pārspēja Itāliju, nodrošinot sev vietu astotdaļfinālā. Neilgi pirms gūtajiem vārtiem otrajā puslaikā Suaress, kā pēcāk bija redzams video atkārtojumos, iekoda plecā Itālijas valstsvienības aizsargam Džordžo Kjelīni, par ko vēlāk saņēma bargu sodu.Pirmdien Omānā notikušajā spēlē Suaress izcēlās 58. un 67.minūtē, gūstot savas valstsvienības pirmos divus vārtus.Zīmīgi, ka tas notika tieši septiņus gadus kopš Suaresa pirmā vārtu guvuma izlasē, kad viņš 2010.gada Pasaules kausa kvalifikācijas mačā iesita Bolīvijai.Tāpat Suaress iepriekšējā piektdienā aizvadīja 70 minūtes pārbaudes spēlē ar Saūda Arābiju, tomēr tad ar vārtu guvumu viņam neizdevās izcelties.Šajā vasarā Suaress no Anglijas vienības Liverpool par 95 miljoniem eiro pārgāja uz _Barcelona._Kā zināms, šī nebija pirmā reize, kad Suaress iesaistījies košanas incidentā. Jau 2010.gadā, spēlējot Nīderlandes vienībā Amsterdamas Ajax, Suaress iekoda Eindhovenas PSV pussargam Otmanam Bakalam un diskvalifikācijas dēļ izlaida septiņas spēles. Savukārt pērn aprīlī Liverpool uzbrucējs iekoda Londonas Chelsea aizsargam serbam Broņislavam Ivanovičam, pēcāk saņemot desmit maču diskvalifikāciju.Tāpat Suaress 2011.gadā saņēma ilgstošu diskvalifikāciju par francūža Patrisa Evrā rasistisku aizvainošanu.Urugvajas valstsvienība pēc Suaresa zaudēšanas Pasaules kausa astotdaļfinālā ar 0:2 piekāpās Kolumbijai.