minūtē Ronaldu nespēja savaldīt nervus un iespēra brazīliešu aizsargam Edimaram, kā rezultātā nopelnīja savu devīto sarkano kartīti karjerā.Tomēr nedaudz vēlāk noraidījumu izpelnījās arī mājinieki, kad soda laukumā ar roku nospēlēja argentīniešu pussargs Federiko Kartavja. Nozīmēto 11 metru soda sitienu realizēja velsiešu pussargs Gerets Beils.Šī bija Ronaldu piektā sarkanā kartīte Madrides komandas sastāvā, kopš viņš vienībai pievienojās 2009.gadā.Kļuvis skaidrs, ka Ronaldu nāksies izlaist sestdien gaidāmo mājas dueli pret Sansevastjanas Real Sociedad, kā arī 4.februāra cīņu savā laukumā pret Sevilla. Rezultatīvais portugāliešu pussargs laukumā varēs atgriezties 7.februārī, kad Madridē norisināsies pilsētas derbijs starp Atletico un _Real.Ar 19 spēlēs izcīnītiem 48 punktiem Madrides Real_ šobrīd ir Spānijas čempionāta līdervienība.
Pasaules labākais futbolists Ronaldu par spērienu pretiniekam saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju
Pēdējo divu gadu pasaules labākais futbolists portugālis Krištianu Ronaldu no Madrides Real komandas par pagājušajā nedēļā Spānijas čempionāta mačā nopelnīto sarkano kartīti saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju.Sestdien aizvadītajā mačā Real izbraukumā ar 2:1 spēja uzvarēt Cordoba komandu. Dueļa 82.
Uzmanību!
Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.
LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS
Aktuāli
Mēnesi pirms Eiropas čempionāta telpu futbolā Rīgā būs aplūkojama galvenā trofeja
Mēnesi pirms 2026. gada Eiropas čempionāta telpu futbolā vīriešiem Rīgā būs aplūkojama sacensību galvenā trofeja, ziņo Latvijas Futbola federācija.
Iespēja paliek pašu rokām satverama
Kā ķirsītis uz kūkas bija Riharda Aleksandrova precīzais tālmetiens pēdējās sekundēs VEF Rīga basketbolistu uzvarā pār Solnokas
Olajbanyasz, kas Latvijas
čempioniem bija pirmā šajā
FIBA Čemp...

