Ošs sezonu Šveicē noslēdz ar gūtiem vārtiem un noraidījumu; Uldriķim jāpiedalās pārspēlēs

Latvijas aizsargs Mārcis Ošs piektdien guva vārtus sezonas pēdējā spēlē, palīdzot Lugano komandai izcīnīt uzvaru.

Lugāno futbolisti viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja "Luzern" vienību.

Ošs vārtus guva spēles 31.minūtē, kad pēc stūra sitiena ar galvu raidīja bumbu mērķī. Otrajā puslaikā, spēles 57.minūtē, no Jūrmalas "Spartaka" īrētais Lakijs Opara panāca 2:0 "Lugano" labā, bet 78.minūtē Dejans Sorgičs pēc Oša pārkāpuma realizēja "pendeli" un vienus vārtus atguva.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē Ošs nopelnīja otro dzelteno kartīti un pameta laukumu, taču viesi bez limbažnieka noturēja uzvaru.

"Lugano" vienība sezonu noslēdza ceturtajā vietā, taču palika bez Eirokausiem, jo kausa izcīņas finālā pēc divām dienām spēlēs komandas, kas ir zemāk turnīra tabulā.

Tikmēr Roberts Uldriķis palika rezervē, kamēr viņa pārstāvētā "Sion" mājās ar 4:0 (3:0) sagrāva "Basel" vienību.

"Sion" uzvar un "Vaduz" zaudējums ļāva latvieša pārstāvētajai komandai izvairīties no automātiskas izkrišanas no superlīgas. Sjonas futbolisti palika devītie un piedalīsies pārspēlēs par vietas saglabāšanu superlīgā. Pretī stāsies pēc spēka otrās līgas vicečempione "Thun".