Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Mbapē gūst divus vārtus PSG uzvarā pār Metz; debitē viņa brālis Etans

Ar diviem gūtiem vārtiem savā 25.dzimšanas dienā trešdien Francijas futbola čempionāta spēlē izcēlās uzbrucējs Kiljans Mbapē, palīdzot Parīzes Saint-Germain (PSG) savā laukumā ar 3:1 (0:0) pieveikt Metz vienību.

Pirmos vārtus uzvarētāju labā mača 49.minūtē guva Viktors Mačadu Ferreira jeb Vitiņja, bet Mbapē precīzs bija 60. un 83.minūtē. Viesu rindās vienīgos vārtus 72.minūtē guva Matjē Idols.

Francijas izlases uzbrucējs Mbapē ar 18 gūtiem vārtiem ir Francijas čempionāta labākais vārtu guvējs.

Šajā mačā PSG rindās debitēja arī Kiljana jaunākais brālis Etans Mbapē. 16 gadus vecais pussargs Etans Mbapē laukumā devās kompensācijas laikā.

Pie uzvarām trešdien tika arī PSG tuvākās sekotājas "Nice" un "Monaco".

Nicas komanda, pateicoties diviem Terema Mofi vārtiem, savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja "Lens", bet "Monaco" viesos atspēlējās pret "Toulouse" un uzvarēja ar 2:1 (2:1).

Tulūzas klubu spēles piektajā minūtē izvirzīja vadībā Franks Magrī, bet viesiem abus vārtus vēl līdz pārtraukumam guva Visams ben Jeders.

Tikmēr pārliecinošāko uzvaru trešdien svinēja "Brest", kas savā laukumā ar 4:0 (4:0) sagrāva "Lorient" futbolistus.

Mājiniekiem visus četrus vārtus pirmajā puslaikā guva Kamorī Dumbija. 20 gadus vecais Mali izlases uzbrucējs līdz šm mačam šosezon Francijas čempionātā bija guvis vienus vārtus.

Čempionāta kopvērtējumā līdere ar 42 punktiem 17 spēlēs ir PSG, otrā ar 35 punktiem ir "Nice" vienība, tālāk ar 33 punktiem seko "Monaco", bet labāko četrinieku ar 31 punktu noslēdz "Brest".

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...