Mančestras City gūst četrus vārtus 25 minūtēs un izcīna uzvaru

Mančestras City svētdien izcīnīja uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas Ziemassvētku spēlē, nostiprinoties līderpozīcijās turnīra tabulā.

Mančestras "City" mājas spēlēs ar rezultātu 6:3 (4:0) pārspēja Lesteras "City", tiekot pie devītā panākuma vietējā čempionātā pēc kārtas.

Pirmā puslaika pirmajās 25 minūtēs mājinieki panāca jau 4:0. Savukārt otrā puslaika ievadā desmit minūšu laikā Lesteras komanda atbildēja ar trīs gūtiem vārtiem, samazinot deficītu līdz vieniem vārtiem, taču ar to bija par maz, jo 65.minūtē divu vārtu pārsvaru atjaunoja Aimeriks Laports. 87.minūtē otro reizi mačā izcēlās Rahīms Stērlings.

Tikmēr Londonas "Arsenal" izbraukumā ar rezultātu 5:0 (2:0) sagrāva Noridžas "City".

Ar diviem gūtiem vārtiem Londonas vienībā izcēlās Bukajo Saka, bet vēl pa vieniem gūtiem vārtiem pievienoja Kīrans Tīrnijs, Aleksandrs Lakazets un Emīls Smits Rovs.

Citā spēlē Totenhemas "Hotspur" mājās ar rezultātu 3:0 (2:0) uzvarēja Londonas "Crystal Palace".

Pirmajā puslaikā 32.minūtē vārtus guva Herijs Keins, un pēc divām minūtēm mājinieku pārsvaru dubultoja Lukass Moura. Trešos vārtus spēles 74.minūtē guva Honmiņs Sons.

Savukārt Vesthemas "United" savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:1) piekāpās "Southampton".

Pirmos vārtus spēles astotajā minūtē viesu vienības labā guva Muhameds Eljonusi, uz ko mājinieki spēja atbildēt vien 49.minūtē, neizšķirtu panākot Maiklam Antonio.

61.minūtē atkal vadībā izvirzījās "Southampton", taču jau pēc trīs minūtēm rezultāts atkal bija neizšķirts, un uzvaras vārtus viesu komandas labā 70.minūtē guva Jans Bednareks.

Vēl Londonas "Chelsea" izbraukuma spēlē ar rezultātu 3:1 (1:1) izcīnīja uzvaru pār Birmingemas "Aston Villa".

Pēc neveiksmīga mača sākuma, kad spēle 28.minūtē bumbu savos vārtos raidīja Londonas vienības futbolists Rīss Džeimss, 24.minūtē precīzu 11 metru soda sitienu izpildīja Žoržinju.

Otrā puslaika ievadā spēles 56.minūtē "Chelsea" vadībā izvirzīja Romelu Lukaku, panākot 2:1. Kompensācijas laika trešajā minūtē 3:1 ar vēl vienu precīzu soda sitienu panāca Žoržinju.

Dienas pēdējā spēlē Braitonas un Havas "Albion" savās mājās ar rezultātu 2:0 (2:0) bija pārāka pār "Brentford".

Pirmos vārtus mājinieku labā spēles 34.minūtē guva Leandro Trosārs, bet 42.minūtē 2:0 panāca Nīls Mopē.

Turnīra tabulas līderpozīcijās ar 47 izcīnītiem punktiem 19 spēlēs ir Mančestras "City", par vienu pozīciju zemāk ar 41 punktu 18 mačos atrodas "Liverpool", bet labāko trijnieku ar tādu pašu punktu skaitu noslēdz "Chelsea".