No šīs summas Latvijas futbola infrastruktūras attīstīšanā, aptverot sintētisko segumu klāšanu, laukumu aprīkojuma iegādi un laukumu apkopes tehnikas iegādi, nākamgad tiks ieguldīti aptuveni 1,5 miljoni eiro.
Vairāk nekā pusi no plānotajiem nākamā gada LFF ieņēmumiem veido Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) dotācijas, kas paredz līdzekļu novirzīšanu konkrētiem attīstības segmentiem un dažādu programmu realizēšanai. Pēc līdzīga finansējuma novirzīšanas principa citas ienākumu pozīcijas veido Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) dotācijas, citu Latvijas sportu pārvaldošo organizāciju un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) dotācijas, kā arī ieņēmumi no saimnieciskās darbības un organizētajiem pasākumiem.
Salīdzinot ar šo gadu, nākamajā kalendārajā gadā pieaudzis finansējums, kas ikdienā tiek novirzīts dažādajiem sporta un attīstības projektiem un LFF Futbola akadēmijai, kā arī lielāki finansiālie resursi tiks virzīti kopumā 11 izlašu darba nodrošināšanai. Tāpat pieaudzis finansējums LFF reģionālajiem nodibinājumiem, kas pārrauga un organizē futbola sacensību norisi valsts reģionos, dažādajiem futbola attīstības projektiem un sieviešu futbolam.
Savukārt līdzšinējā līmenī saglabājies finansējums pieaugušo sacensību organizēšanai, treneru izglītošanas programmām, sporta medicīnai un pētniecībai, futbola tiesnešu attīstības blokam. Tāpat nākamā gada LFF budžeta būtisks jaunievedums ir šogad izziņotā futbola klubu ilgtspējīgas attīstības programma, kas, sākot ar 2017.gadu, futbola klubiem (LFF biedriem) četru gadu griezumā ļauj pretendēt uz kopumā 20 000 EUR katram savas attīstības veicināšanai.