Rīgā +2 °C
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Ikaunieks Somijas čempionātā gūst divus vārtus trīs minūtēs

Latvijas futbola izlases uzbrūkošais pussargs Jānis Ikaunieks svētdien Somijas čempionāta mačā guva divus vārtus trīs minūtēs.

Ikaunieka pārstāvētā Kuopio "Palloseura" ("KuPS") Helsinkos ar 5:1 (0:1) sagrāva vietējo IFK komandu.

Latvijas futbolists spēlē iesaistījās no otrā puslaika, kuru viesi uzsāka ar 0:1 uz rezultāta tablo. 50.minūtē Urho Nissile panāca 1:1, bet 56. un 59.minūtē ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Ikaunieks, kurš ielika pamatus "KuPS" uzvarai.

Vispirms kuldīdznieks realizēja pašā nopelnīto 11 metru soda sitienu, bet pēc tam viņš bija precīzs no aptuveni 14 metriem. Līdz mača beigām viesiem vārtus guva Ranžēls un Nissile.

Ikaunieks Somijas čempionātā šosezon laukumā devies piecās spēlēs, kurās guvis trīs vārtus.

"KuPS" ar 35 punktiem 16 spēlēs ieņem otro vietu, līderei Helsinku HJK zaudējot sešus punktus.