Sassuolo A sērijā izcīna trešo uzvaru četrās spēlēs un pakāpjas uz otro vietu

Itālijas A sērijas futbola komanda Sassuolo svētdien izcīnīja jau trešo uzvaru šajā sezonā un pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, kurā līderpozīcijas pieder grandam AC Milan.

"Sassuolo" viesos ar 4:3 (1:2) uzvarēja "Bologna".

Uzvaru viesiem nokārtoja pretinieku spēlētājs Takehiro Tomijasu, kurš spēles 77.minūtē savā soda laukumā centās apturēt piespēli, taču ievirzīja bumbu savos vārtos.

Spēles 60.minūtē "Sassuolo" bija iedzinējos ar 1:3, taču sešu minūšu laikā izlīdzinājumu izdevās panākt, pateicoties Filipa Džuričiča un Frančesko Kaputo gūtajiem vārtiem.

Citā spēlē "Torino" savā laukumā ar 2:3 (1:2) negaidīti zaudēja "Cagliari". Viesiem uzvaru 73.minūtē izrāva Džiovani Simeone, bet Turīnas komandā abus "golus" iesita Andrea Beloti.

Savukārt "AS Roma" mājās ar 5:2 (2:1) pārliecinoši uzvarēja līgas jaunpienācējus "Benevento". Uzvarētāju rindās trīs vārtus guva Edins Džeko.

Dienu iepriekš "AC Milan" viesos ar 2:1 (2:1) uzvarēja "Inter". Zlatans Ibrahimovičs milāniešiem uzvaru nokārtoja četru minūšu laikā, jo divreiz izcēlās laika posmā no 12. līdz 16.minūtei.

Tikmēr čempionvienība "Juventus" viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar "Crotone". Turīnas komandā izcēlās Alvaro Morata.

Turnīra vadībā pēc četrām spēļu kārtām ar 12 punktiem ir "AC Milan", par vienu mazāk ir "Sassuolo", bet ar deviņiem punktiem seko Bergāmo "Atalanta". "Napoli" un "Juventus" iekrājušas pa astoņiem punktiem, kamēr "Inter" ar septiņiem noslēdz vadošo sešinieku.

Pērn jau devīto reizi pēc kārtas par Itālijas A sērijas čempioniem tika kronēti "Juventus" futbolisti.