City Mančestras derbijā uzvar United un sasniedz Līgas kausa finālu

Mančestras City komanda trešdien pilsēta derbijā uzvarēja United vienību, sasniedzot Anglijas Futbola Līgas (EFL) kausa finālu.

"City" pretinieku laukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0 (0:0).

Viesiem bija izteikts pārsvars bumbas kontrolē, bet rezultātā to pārvērst izdevās 50.minūtē, kad pēc brīvsitiena kāju bumbai pielika Džons Stounss, kurš panāca 1:0.

Astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc stūra sitiena Fernandinjo no tālienes ar driblējošu sitienu dubultoja viesu pārsvaru.

"Tā gluži nav UEFA Čempionu līga, bet sasniegt finālu četrus gadus pēc kārtas ir iespaidīgi," pēc uzvaras teica "City" galvenais treneris Žuzeps Gvardiola.

"City" spēli sagaidīja sēru noskaņās, jo otrdien mūžībā aizgāja komandas leģenda Kolins Bells. Gvardiolas vadītā vienība nevarēja maču aizvadīt optimālajā sastāvā, jo klubu skāris Covid-19 uzliesmojums.

Mančestras "City" finālā 25.aprīlī Vemblija stadionā tiksies ar Totenhemas "Hotspur", kas otrā pusfinālā otrdien ar 2:0 pārspēja otrās līgas komandu "Brentford".

Iepriekšējā sezonā Mančestras "City" finālā ar 2:1 pārspēja Birmingemas "Aston Villa".