Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Barcelona pēc Levandovska noraidījuma nonāk mazākumā, tomēr izglābjas no zaudētiem punktiem

Barcelona komanda otrdien Spānijas futbola čempionātā pēc Roberta Levandovska noraidījuma gandrīz stundu spēlēja desmit vīru sastāvā, taču, pateicoties Rafinjas vēlam vārtu guvumam, izglābās no zaudētiem punktiem.

Barselonieši Pamplonā ar rezultātu 2:1 (0:1) uzvarēja "Osasuna" komandu.

Spēles sestajā minūtē pēc stūra sitiena mājiniekus vadībā izvirzīja Davids Garsija. 31.minūtē Levandovskis ar elkoni trāpīja pa seju vārtu guvējam un saņēma savu otro dzelteno kartīti mačā, tādējādi atstājot barseloniešus mazākumā.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā sarkano kartīti saņēma arī uz rezervistu soliņa esošais Džerards Pikē, kurš nedēļas nogalē aizvadīja savu atvadu maču "Camp Nou" stadionā. Pastāvēja iespēja, ka pēdējo reizi karjerā laukumā viņš varētu iziet otrdien, taču diskusijas ar tiesnešiem viņam liedza to darīta.

Otrajā puslaikā pēc nospēlētām divarpus minūtēm Pedri Gonsaless ar sitienu no tuvas distances panāca 1:1. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas piecas minūtes, pēc Frenkija de Jonga tālas piespēles Rafinja ar galvu pārcēla bumbu pāri "Osasuna" vārtsargam un guva uzvaras vārtus.

Barselonas komandai šī bija pēdējā spēle pirms Pasaules kausa finālturnīra.

Ar 37 punktiem 14 spēlēs "Barcelona" ieņem pirmo vietu kopvērtējuma tabulā, vicelīderi Madrides "Real", kam ir par maču mazāk, apsteidzot par pieciem punktiem.