Barcelona izcīna uzvaru Mesi 500.spēlē Spānijas čempionātā

Spānijas futbola čempionātā svētdien savu 500.spēli karjerā aizvadīja argentīnietis Lionels Mesi, viņa pārstāvētajai Barcelona izcīnot uzvaru pret turnīra vājāko klubu.

"Barcelona" viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja "Huesca".

Viesi dominēja visu spēles gaitu, biežāk kontrolējot bumbu un arī radot vairākas bīstamas vārtu gūšanas iespējas. Uzvaras "golu" spēles 27.minūtē pēc Mesi piespēles guva Frenkijs de Jongs. Mesi pirmā puslaika izskaņā bija iespēja pārsvaru dubultot, taču lieliski vārtos spēlēja Alvaro Fernandess.

Īpašs šis duelis bija Mesi, kurš svētdien kļuva par pirmo leģionāru, kuram Spānijas čempionātā izdevies aizvadīt 500.spēles.

Zīmīgi, ka "Huesca" komanda šosezon 17 spēlēs tikai reizi izcīnījusi uzvaru.

Citā spēlē Madrides "Atletico" viesos ar 2:1 (1:0) uzvarēja "Alaves", svinot jau ceturto panākumu pēc kārtas.

Uzvaru Madrides klubam 90.minūtē nodrošināja bijušais "Barcelona" spēlētājs Luiss Svaress, kurš soda laukumā pielaboja Žuāu Fēliksa centrējumu.

Iepriekš 63.minūtē "Alaves" pēc Viktora Laguardijas noraidījuma palika desmit vīru sastāvā, bet 84.minūtē Felipe bumbu raidīja savos vārtos, ļaujot "Alaves" panākt neizšķirtu 1:1.

Tikmēr Bilbao "Athletic" mājās ar 1:0 (1:0) uzvarēja "Elche". Uzvaras vārtus mača 25.minūtē iesita Ikers Muniains.

Uzvara gan nebija iemesls, lai amatā atstātu galveno treneri Gaizku Garitano. Viņa vietu, visticamāk, ieņems bijušais "Barcelona" treneris Ernesto Valverde.

Čempionāta līdere ar 38 punktiem 15 spēlēs ir "Atletico", par diviem punktiem mazāk 17 mačos iekrājusi Madrides "Real", trešo vietu ar 30 punktiem 18 dueļos ieņem Sansevastjanas "Real Sociedad", kamēr 29 punkti 17 spēlēs ir "Villarreal". "Barcelona" ar 28 punktiem 16 mačos ieņem piekto vietu, bet tālāk ar 27 punktiem 15 spēlēs seko "Sevilla".