Rīgā +4 °C
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Modernās pieccīņas sportists Švecovs ar teicamu paukošanu un peldēšanu izcīna 12.vietu Pasaules kausa finālā

Latvijas modernās pieccīņas sportists Pāvels Švecovs piektdien Viļņā Pasaules kausa finālā parādīja teicamus rezultātus paukošanā un peldēšanā, sacensībās ieņemot 12.vietu, kamēr Ruslans Nakoņečnijs ierindojās 19.pozīcijā.

Švecovs peldēšanā ar 307 punktiem bija trešais, savukārt paukošanā viņš uzvarēja 23 no 35 dueļiem, ar 238 punktiem būdams ceturtais. Pēc pirmajām divām disciplīnām Švecovs ar 545 punktiem bija sacensību līderis.

Turpinājumā jāšanas disciplīnā Švecova vadītais rumaks distances vidusdaļā pieļāva dažas kļūdas, kā rezultātā Latvijas sportists saņēma 283 punktus, kas bija 16. rezultāts. Pirms izšķirošās disciplīnas Švecovs ar 828 punktiem bija trešais, līderim Šerifam Rašadam zaudējot četrus punktus jeb četras sekundes.

Apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā Švecovam neizdevās nosargāt vietu pirmajā trijniekā, Latvijas sportistam finišējot 12.pozīcijā un tiekot pie 1423 punktiem.

Pasaules kausa finālā uzvaru izcīnīja Valantēns Prāds no Francijas, kurš finišā par četrām sekundēm apsteidza ukraini Pavlo Timoščenko, savukārt trešais bija polis Jaroslavs Sviderskis, kurš finišēja vēl astoņas sekundes vēlāk.

Tikmēr Nakoņečnijs finišēja 19.vietā 36 sportistu konkurencē, tiekot pie 1406 punktiem.

Rīt Pasaules kausa fināla sacensības aizvadīs dāmas, bet svētdien norisināsies sacensības jauktajā stafetē.

Pasaules kausa sezona modernajā pieccīņā sākās februāra beigās ASV, tomēr tur neviens Latvijas sportists nepiedalījās, bet martā notikušajā etapā Ēģiptē Nakoņečnijam neizdevās pārvarēt kvalifikāciju. Savukārt maija sākumā sezonas trešajā posmā Nakoņečnijs izcīnīja 19.vietu, kamēr Švecovs bija 32.pozīcijā, bet mēneša beigās Švecovs bija 20., kamēr Nakoņečnijs ieņēma 31.vietu.

Top komentāri

HC
H
Būt pirmajā vietā un beigās nošļūkt līdz 12. nevar īsti saukt par izcīnītu. Iegāza šaušana un skriešana.