To par 9,808 miljoniem mārciņu iegādājās kāds anonīms vairāksolītājs.
2008.gadā vijole tika pārdota par desmit miljoniem dolāru (4,9 miljoniem latu).
1721.gada itāļu mūzikas instrumentu, kas tiek dēvēts par "Lēdiju Blantu", labdarības izsolei piedāvāja Japānas mūzikas fonds (Nippon Music Foundation - NMF), un visi gūtie ienākumi tiks ziedoti fondam, kas nodarbojas ar zemestrīces un cunami izraisīto seku likvidēšanu Japānā.
"Lēdija Blanta" ir viens no fondam piederošā 21 stīgu instrumenta, ko tas bez maksas aizdod pasaules klases mūziķiem no visas pasaules. "NMF uzskata savā rīcībā esošos instrumentus par neaizstājami nozīmīgiem," pirms izsoles norādīja fonda pārstāvji. "Tomēr fonds nolēmis, ka katastrofas lielums Japānas ziemeļaustrumos ir kas tāds, kas pārspēj šādas jūtas, un tāpēc tas pārdod instrumentu, lai palīdzētu cilvēkiem šajā apvidū."
Izcilais mūzikas instruments nosaukumu guvis, pateicoties vienai no tā agrākajām īpašniecēm, leģendārā dzejnieka Lorda Bairona mazmeitai lēdijai Enai Blantai. Savulaik vijoles īpašnieki ir bijuši dažādi labi zināmi kolekcionāri un eksperti, tostarp Londonas uzņēmums "W. E. Hill & Sons", 19.gadsimta vijoļmeistars Žans Batists Vijoms un kolekcionārs barons Johans Knops.