Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Krievija

Navaļnijam "ekstrēmisma" lietā pieprasa 20 gadus cietumā

Ieslodzījumā esošajam Krievijas opozīcijas līderim Aleksejam Navaļnijam valsts apsūdzības puses pārstāvis lietā par "ekstrēmismu" pieprasījis brīvības atņemšanu uz 20 gadiem, ceturtdien pavēstījis politiķa līdzgaitnieks Ivans Ždanovs.

Krievija izstājas no "labības darījuma"

Krievija izstājas no starptautiskās vienošanās, kas ļauj veikt labības eksportu no Ukrainas pa Melno jūru, pirmdien pavēstīja Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs. Vairākkārt pagarinātās vienošanās termiņš beidzas šodien.

Baltkrievijā ieradusies liela autokolonna ar Vagner kaujiniekiem

Sestdienas rītā novērota liela vieglo un kravas spēkratu kolonna ar tā dēvēto Doņeckas un Luganskas tautas republiku numurzīmēm, ar kuru Baltkrievijā ieradušies krievu algotņu bandas Vagner kaujinieki, ziņo baltkrievu opozīcijas aktīvistu lietotnes Telegram kanāls Belaruski Hajun.

Luhanskas kolaboranti gatavojas bēgšanai uz Krieviju

Kolaboranti no krievu okupantu izveidotās Luhanskas apgabala administrācijas mēģina vienoties ar Kremli par iespēju evakuēties uz Krievijas teritoriju gadījumā, ja apgabals tiks atbrīvots no krievu okupācijas, paziņoja Ukrainas Nacionālās pretošanās centrs.