Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

FOTO: Rīgas ostā atklāj jauno konteinerceltni

Vakar, 25. augustā, svinīgā ceremonijā, izkraujot pirmos konteinerus no COSCO konteinerlīnijas kuģa, Rīgas ostas uzņēmumā Baltic Container Terminal (BCT) atklāts jauns konteinerceltnis, kas turpmāk papildinās Baltijā modernāko konteineru apstrādes loģistikas sistēmu un sekmēs ātrāku konteinerkravu apstrādi, portālu Diena.lv informēja Rīgas brīvostā.

Daļa Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultāti iezīmēsies pēc plkst.3(3)

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultāti naktī uz 30.augustu no mazākajiem iecirkņiem varētu sākt ienākt ap plkst.1, savukārt lielāka daļa rezultātu varētu tik apkopoti ap plkst.3 vai 4, šodien preses konferencē pastāstīja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.

Jāatdzīvina Rīgas apkaimes © DIENA(9)

Kādai jābūt kultūrai galvaspilsētā? Par to sprieda Latvijas Mākslas akadēmijas Jaunajā zālē vakar notikušajās Rīgas domes deputātu kandidātu kultūrdebatēs. Viens no jautājumiem, kas tika akcentēts, – būtiski ir atdzīvināt kultūras vidi ne tikai pilsētas centrā, bet arī tās apkaimēs, iesaistot tajā nevalstiskās organizācijas.

LTV: Saskaņas jauniešu aktīvists Rīgas satiksmē pelnījis 240 eiro stundā(22)

Politiski pietuvināto uzdzīve – tā varētu raksturot to, kas vairākus gadus notika Rīgas domes struktūrās un kapitālsabiedrībās. Rīgas namu pārvaldnieks, Rīgas satiksme, Rīgas tūrisma attīstības birojs – visās šajās struktūrās ir aktīvi kriminālprocesi par mantas izsaimniekošanu, atgādina Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Par 5 miljoniem eiro palielina Rīgas pilsētas budžeta izdevumus

Rīgas pilsētas pagaidu administrācija piektdien nolēma par aptuveni 5 miljoniem eiro palielināt Rīgas pilsētas šī gada budžeta izdevumus, tādējādi pašvaldība aktīvi iesaistījusies ekonomikas sildīšanas pasākumos, lai mazinātu ārkārtējās situācijas un Covid-19 krīzes ietekmi, un īstenos jaunus investīciju projektus.

Vairāki vēlēšanu scenāriji © DIENA(2)

Ar sejas aizsegiem un cimdiem ekipēti vēlēšanu komisiju locekļi jau no trešdienas, kad sākas iepriekšējā balsošana, būs gatavi sagaidīt balsstiesīgos pilsoņus. Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Kokins vakar secināja – visi nepieciešamie aizsarglīdzekļi, lai nodrošinātu vēlēšanu norisi gan pēc vieglākā, gan smagākā scenārija, ir sagādāti. Tie izmaksājuši ap 190 tūkstošiem eiro, bet summā nav ietverts atalgojums papildu darbiniekiem.