Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgā

LTV: Saskaņas jauniešu aktīvists Rīgas satiksmē pelnījis 240 eiro stundā(22)

Politiski pietuvināto uzdzīve – tā varētu raksturot to, kas vairākus gadus notika Rīgas domes struktūrās un kapitālsabiedrībās. Rīgas namu pārvaldnieks, Rīgas satiksme, Rīgas tūrisma attīstības birojs – visās šajās struktūrās ir aktīvi kriminālprocesi par mantas izsaimniekošanu, atgādina Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Par 5 miljoniem eiro palielina Rīgas pilsētas budžeta izdevumus

Rīgas pilsētas pagaidu administrācija piektdien nolēma par aptuveni 5 miljoniem eiro palielināt Rīgas pilsētas šī gada budžeta izdevumus, tādējādi pašvaldība aktīvi iesaistījusies ekonomikas sildīšanas pasākumos, lai mazinātu ārkārtējās situācijas un Covid-19 krīzes ietekmi, un īstenos jaunus investīciju projektus.

Vairāki vēlēšanu scenāriji © DIENA(2)

Ar sejas aizsegiem un cimdiem ekipēti vēlēšanu komisiju locekļi jau no trešdienas, kad sākas iepriekšējā balsošana, būs gatavi sagaidīt balsstiesīgos pilsoņus. Rīgas pilsētas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Kokins vakar secināja – visi nepieciešamie aizsarglīdzekļi, lai nodrošinātu vēlēšanu norisi gan pēc vieglākā, gan smagākā scenārija, ir sagādāti. Tie izmaksājuši ap 190 tūkstošiem eiro, bet summā nav ietverts atalgojums papildu darbiniekiem.

Raidījums: Rīgas pašvaldības parāds aizvien ir augsts, tāpēc varētu būt grūti īstenot dārgus investīciju projektus

Politiskās partijas pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām programmās sola arī lielus investīciju projektus, piemēram, mājokļu celtniecību, iekšpagalmu remontus, lietus kanalizācijas atjaunošanu un citus. Taču tuvākajos pāris gados pilsētai varētu būt grūti dārgus investīciju projektus īstenot, ņemot vērā, ka pašvaldības parāds aizvien ir augsts, secina LTV raidījums De facto.

Rīgas svētku laikā vietām ierobežos satiksmi(1)

Rīgas svētku laikā, no 14. augusta līdz 16.augustam, pilsētā vietām ierobežos satiksmi, slēdzot satiksmi Doma laukumā un uz AB dambja, portālu Diena informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas peldvietās ūdens turpina uzsilt

Aizvadītajā diennaktī vairākās Rīgas oficiālajās peldvietās ūdens ir kļuvis par vienu vai diviem grādiem siltāks, bet Vakarbuļļos un Vecāķos tā temperatūra palikusi nemainīga, liecina Rīgas pašvaldības apkopotā informācija.