Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +13 °C
Skaidrs
Trešdiena, 7. jūnijs
Gaida, Arnis, Arno

Politika

Krištopans cer uz LPV koalīciju ar NA, ZZS un AS

Jaunās vienotības (JV) premjera amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (JV) plāns par valdības izveidi izjuks - vai nu pēc laika vai uzreiz, šādi koalīcijas veidošanas sarunas sarunā ar aģentūru LETA komentēja partijas Latvija pirmajā vietā (LPV) topošais deputāts Vilis Krištopans. LPV uz koalīcijas veidošanas sarunām nav aicināta.

No Katram un katrai valdes atbrīvo Gobzemu

Pēc partijas neievēlēšanas 14.Saeimā Saeimā politiķis Aldis Gobzems paziņoja par atkāpšanos no partijas Katram un katrai vadītāja amata, kas rezultējusies ar viņa atbrīvošanu no partijas valdes, liecina informācija oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Tabakas nozare vērsusies Saeimas prezidijā ar lūgumu atlikt smēķēšanas produktu un ierīču likuma grozījumu izskatīšanu

Tradicionālo un bezdūmu tabakas izstrādājumu apvienība un Bezdūmu nozares asociācija vērsusies Saeimas prezidijā un Saeimas frakcijās ar lūgumu atlikt Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likuma grozījumu izskatīšanu otrajā lasījumā, aģentūru LETA informēja asociācijas izpilddirektore Marita Jansone.

JV gatava vēl vairākiem sarunu raundiem

Saeimas vēlēšanās uzvarējusī partiju apvienība Jaunā vienotība (JV) ir gatava arī vēl vairākiem sarunu raundiem, lai panāktu iespējami plašākas koalīcijas izveidi, intervijā Latvijas Radio sacīja JV valdes loceklis un parlamenta deputāts Ainars Latkovskis.