Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Novados

Pūce aptur Ķekavas novada teritorijas plānojumu(4)

Konstatējot virkni neatbilstību, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) apturējis Ķekavas novada teritorijas plānojumu, aģentūru LETA informēja ministra padomniece komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Agnese Vārpiņa.

Brīdina par palēninātu satiksmi Jūrmalas un Saulkrastu virzienā

Ņemot vērā uz Jūrmalas šosejas (A10) un Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā notiekošos ceļa remontdarbus, piektdienas pēcpusdienā, kad daudzi dosies ārpus Rīgas un uz jūras piekrasti, Pierīgā Jūrmalas un Saulkrastu virzienā satiksme būs palēnināta, brīdina VAS Latvijas Valsts ceļi.

Sociālās aprūpes centrā Mārsnēni atcelta karantīna

Sociālās aprūpes centrā Mārsnēni, kur iepriekš tika konstatēts plašs Covid-19 uzliesmojums, no šodienas ir atcelta karantīna, aģentūrai LETA pastāstīja centrā saimniekojošās biedrības Labāka rītdiena vadītāja Evija Jēkabsone.

Vietvaru līderiem nav pārliecības par jauna amata nepieciešamību bērnu tiesību aizsardzībā © DIENA(7)

Turpmāk pašvaldībās būs jāizveido atsevišķs bērnu tiesību aizsardzības speciālista amats, kas būtu neatkarīga pašvaldības institūcija. Līdztekus bāriņtiesu darbinieki vairs nebūtu pašvaldības domes vēlētas amatpersonas, bet tiktu nodarbināti uz darba līguma pamata, ieviešot amata konkursu un nodrošinot pilnas slodzes darbu, tādējādi novēršot pašvaldības iespējamo ietekmi uz bāriņtiesu lēmumu pieņemšanas procesu.

Medemciema krustojumā slēgti kreisie pagriezieni(3)

Lai paaugstinātu satiksmes drošību, Medemciema krustojumā uz Jelgavas šosejas (A8) ir mainīta satiksmes organizācija – ir slēgti kreisie pagriezieni. Tāpat ir mainīta satiksmes organizācija Jelgavas šosejas (A8) un Rīgas apvedceļa (A5) krustojumā, informē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Tērvetes dabas parkā atrasts unikāls ugunskapu kapulauks(1)

Tērvetes Dabas parka teritorijā objektu apzināšanas un izpētes darbu laikā atrasts unikāls ugunskapu kapulauks, aģentūru LETA informēja Latvijas Universitātes Latvijas Vēstures institūta Arheoloģijas nodaļas zinātniskais asistents un Tērvetes vēstures muzeja vadītājs Normunds Jērums.

Daugavpilī gāž Elksniņu © DIENA(5)

Pielieto sliktas pārvaldības metodes, nepamatoti represē domes darbiniekus, kompromitē pašvaldības uzņēmumus, grauj to reputāciju, kas neļauj uzņēmumiem efektīvi strādāt un apdraud līdzekļu piesaistīšanu ES struktūrfondu finansēto projektu realizācijai, – tie ir daži no pārmetumiem, ko Daugavpils pilsētas domes sēdē vakar nu jau bijušajam domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam (Saskaņa) veltīja viņa pirmais vietnieks Jānis Lāčplēsis (Latgales partija).