Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Mūzika

Lielā dzintara koncertsērijā Personīgi uzstāsies Carion Quintet

Svētdien, 24. oktobrī, plkst. 15.00 Liepājas koncertzāles Lielais dzintars kamersērijā Personīgi Carion Quintet izteiksmīgi un asprātīgi veidotā programma Venēcijas karnevāls aicinās grezni rotātā gondolā, lai līdz ar gondoljeru dotos aizrautīgā ceļojumā uz mūžam jauno un mainīgo Venēciju.

Dzintara muzikālo sarunu klubs klātienē un tiešsaistē

Liepājas koncertzāle Lielais dzintars arī turpmākajos mēnešos turpinās piedāvāt jaunizveidoto izglītojošo lekciju ciklu par mūziku pieaugušajiem – Dzintara muzikālo sarunu klubu, kas entuziastiem bez dalības maksas pieejams kā klātienē, tā tiešsaistē no jebkuras pasaules vietas.

Grupa Måneskin izdod jaunu singlu Mammamia

Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji, itāļu rokgrupa Måneskin klajā laiž jaunu dziesmu Mammamia, kuru producējis Fabricio Feraguzo (Fabrizio Ferraguzzo) sadarbībā ar grupas dalībniekiem, informēja Sony Music pārstāve Guna Zučika.

Reperis Kurts izdod albumu Laikā

Pēc daudzu gadu pārtraukuma, izdodot savu otro solo albumu Laikā, uz Latvijas hiphopa mūzikas skatuves atgriezies viens no pašmāju hip hop žanra pionieriem – reperis Kurts no apvienības S’T’A. Vienlaikus ar albuma nodošanu klausītāju vērtējumam, mākslinieks publiskojis arī videoklipu pirmajam singlam no jaunā albuma.