Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zemgus Zaharāns

Pārkreditētie latvieši

Latvijas Bankas Kredītu reģistra dati liecina, ka 709 tūkstošiem mūsu valsts iedzīvotāju ir lielākas vai mazākas kredītsaistības.

Darba nekad nav par daudz(2)

Valsts mežu apsaimniekotājam Latvijas valsts meži iecelta jauna padome, kurā darbosies arī Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš.

Katram savs E-talona "pīrāga gabals"

VID atklājis, ka caur mākslīgi piesaistītām Honkongas un Krievijas firmām Rīgas satiksme par biļetēm pārmaksājusi piecas reizes.

18. novembris pandēmijā

Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par iedzīvotāju "drūzmēšanos" plaši izsludinātajā Brīvības pieminekļa izgaismošanas atklāšanā 18. novembrī.

Inflācija(2)

Swedbank ziņo, ka cenu kāpums tuvākajos mēnešos kļūs aizvien nepatīkamāks.

Jaunais budžeta portfelis un ķirmji

Prakse koalīcijas deputātiem pēc pašu ieskatiem sadalīt biedrībām un projektiem valsts budžeta naudu ir ilgstoši kritizēta, tomēr arī šoreiz tā dēvētās deputātu kvotas budžetā ir paredzētas.

Mediķu mobilizācija

Veselības ministrs Daniels Pavļuts valdībā plāno iesniegt rīkojumu par daļēju mobilizācijas izsludināšanu veselības aprūpē.

Nav īstais laiks analizēt kļūdas(1)

Šobrīd vēl nav pienācis īstais laiks analizēt kļūdas, kuru dēļ Latvija atkal nonākusi līdz mājsēdei, paudis premjers Krišjānis Kariņš.

Viltotie sertifikāti

Aizvien biežāk izskan ziņas par viltotiem Covid-19 vakcinācijas sertifikātiem - tos piedāvā iegādāties pat soctīklos, bet mediķi nereti saskaras ar it kā vakcinētiem pacientiem ar netipiski smagu slimības gaitu. Tikmēr Valsts policijai katrs šāds viltošanas gadījums ir jāizmeklē un jāpierāda, kas prasa daudz resursu. Līdz šim Latvijā anulēti tikai 22 šādi viltoti sertifikāti.

Lauka hospitālis kā plāns B

Lauka hospitāļa izveide Covid-19 pacientu aprūpei pašlaik Latvijā izskatās ļoti reāla, TV3 atzina Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš.

Prezidents: Latvijai ir nepieciešams vēl viens ministrs(9)

Lai Latvijas valsts pārvaldi piemērotu XXI gadsimta vajadzībām, likumā būtu jānosaka iespēja sabiedrībai un valsts attīstībai nozīmīgu pārnozaru jautājumu risināšanai iecelt valsts ministru, uzskata Valsts prezidents.

Krimināllieta pret Brekti(4)

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde ir sākusi kriminālprocesu saistībā ar iespējamu bērnu pornogrāfiju mākslinieka Kristiana Brektes mākslas darbos, jo tie apskatāmi publiskā vidē.

Golubeva Itālijas pludmalē(11)

Iekšlietu ministre Marija Golubeva savā Instagram kontā ievietojusi foto no atpūtas Polinjano a Mare pludmalē Itālijā.

Vienotā Krievija un vēlēšanas(2)

Krievijas prezidenta Vladimira Putina atbalstītā valdošā partija Vienotā Krievija pārliecinoši uzvarējusi Valsts domes vēlēšanās, saglabājot konstitucionālo vairākumu

Koksnes cena

Kokmateriālu cenas pasaulē šogad sasniegušas rekordaugstus līmeņus.

Pabalsti daudzbērnu ģimenēm(6)

Daudzbērnu vecāku sašutumu izraisījis Jelgavas domes lēmums ēšanu izglītības iestādēs un pulciņus apmaksāt tikai tām daudzbērnu ģimenēm, "kurām tas nepieciešams".