Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Otrdiena, 29. novembris
Ignats, Virgīnija

Zemgus Zaharāns

Pa naža asmeni

Portugāle ar nelielu izbīli nosargā minimālu pārsvaru pār Ganu.

Kara nospiedums

Futbola čempionāts Katarā ar kara nospiedumu.

Rajeva apsūdzība

14. Saeimas deputāts Igors Rajevs (Apvienotais saraksts) bijis apsūdzēts par naudas izkrāpšanu no Aizsardzības ministrijas. Tomēr pirms trim gadiem kriminālprocess izbeigts.

Sadales tīkla smagie tarifi

Elektroenerģijas sadales sistēmas operators AS Sadales tīkls plāno palielināt elektroenerģijas sadales tarifu par vidēji 75%, pavēstījusi kompānija.

Trakais vectēvs

Krievijas uzbrukumu Ukrainas enerģētikas infrastruktūrai dēļ miljoniem patērētāju pagājušonedēļ bija palikuši bez elektrības, savā videouzrunā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Ziemeļkorejas raķetes

Ziemeļkoreja trešdien izšāva Japāņu jūras virzienā vismaz 23 dažādu tipu raķetes, no kurām viena piezemējās nepilnus 60 kilometrus no Dienvidkorejas piekrastes, ziņo LETA.

Ciema salavecis

Šogad pašvaldības plāno taupīt uz svētku finansējumiem.

Krievija un "netīrā bumba"

Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu telefonsarunās ar Lielbritānijas, Francijas un Turcijas aizsardzības ministriem izteicis "bažas par iespējamām Ukrainas provokācijām, izmantojot "netīro bumbu"".

Apkures cenas

Apkures tarifu aina Latvijā – dažās pašvaldībās tie atšķiras pat septiņas reizes, secinājis LTV raidījums Aizliegtais paņēmiens.

Īlons Masks un zvans Putinam

Miljardieris Īlons Masks noliedz informāciju, ka viņš nesen runājis ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu par Ukrainu.

Pēcvēlēšanu politiskais rasols

Politiskais spektrs jaunajā Saeimas sasaukumā un politiķu pirmie izteikumi ļauj nojaust, ka sagaidāma konkurence ne tikai par konkrētiem amatiem valdībā, bet arī par iekļūšanu koalīcijā.

Zobenzivs un Nord Stream

Novērojumu stacijas Zviedrijā un Dānijā reģistrējušas spēcīgus zemūdens sprādzienus, pirms tika atklātas noplūdes no Nord Stream gāzes vadiem Baltijas jūrā, vēsta Zviedrijas mediji.

Košas krāsas uz mežu

Meža dienests atgādina: medību sezonas laikā dodoties uz mežu, izvēlies spilgtu apģērbu, kas izceļas uz apkārtējā fona!

Cenu griesti

Valdība nedēļā pirms Saeimas vēlēšanām varētu pieņemt lēmumu par energocenu griestu noteikšanu.

Identitātes slēpšana

Pēdējā laikā izplatās tendence, ka iebraucēji no Krievijas vilto savu automašīnu reģistrācijas numurus, slēpjot norādes par piederības valsti.

Ēnu ekonomika

Ārvalstu investoru padome iesaka Latvijā ieviest vienotu pārvaldību attiecībā uz ēnu ekonomikas apkarošanu un samazināšanu.

Skolotāju streiks

Izlīgšanas komisijai nav izdevies atrast kompromisu par pedagogu darba samaksas paaugstināšanu, līdz ar to Latvijas Izglītības un zinātnes arodbiedrība 19. septembrī rīkos pedagogu streiku.

Meklējam siltuma noplūdes

Premjers uzdevis Ekonomikas ministrijai izvērtēt enerģijas patēriņa samazināšanas iespējas centralizētās apkures sistēmās ar mērķi samazināt iedzīvotāju siltuma rēķinus ziemā.

Siltais gaiss ziemai

Eiropa gatavojas smagai ziemai. Jau drīzumā var tikt lemts par taupības pasākumiem.

Uzvaras parka karūsas

Konsultējoties ar vides speciālistiem, noskaidrots, ka zivis pārvietot uz citu ūdenstilpi nedrīkst, tādēļ tās nolemts vest uz Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu un nodot dzīvnieku ēdināšanai.

Valsts pārvaldes skaidrie mērķi

LTRK: Valsts pārvaldē pietrūkst mērķu un motivācijas efektīvākam darbam ar redzamiem un izmērāmiem rezultātiem.

Parašūtists

Satversmes tiesa ierosinājusi lietu par normām, kas nosaka liegumu karavīram darboties politiskajās partijās.

Pērtiķu baku riska grupa

Latvija ir saņēmusi pirmās 1400 vakcīnu devas pret pērtiķu bakām, kas būs pieejamas riska grupu iedzīvotāju vakcinācijai, bet iedzīvotāju satraukums par slimības izplatību saglabājas zems - 72,1% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju savu satraukumu vērtē kā zemu vai ļoti zemu, liecina Benu aptiekas Stresa termometra aptaujas rezultāti.

Stārķis uz pusslodzi

Dzimstība Latvijā šā gada otrajā ceturksnī joprojām bija gandrīz uz pusi zemāka par mirstību, liecina CSP dati.