Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 1. februāris
Indars, Indra, Brigita, Indris

Zinību diena

Jaunajā mācību gadā durvis ver 735 skolas; deviņas skolas slēgtas

Jaunajā mācību gadā durvis ver 735 pašvaldību pamata un vidējās vispārējās izglītības iestādes, aģentūrai LETA pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).Šogad jauno mācību gadu kopumā sāks par 20 skolām mazāk nekā pērn. Deviņas skolas līdz jaunā mācību gada sākumam tika slēgtas, likvidētas tika arī trīs pirmsskolas izglītības iestādes.

Mūrniece: Zinības ir pamats, uz kura cilvēks ceļ savu nākotnes labklājības ēku

Publicējam 12.Saeimas spīkeres Ināras Mūrnieces apsveikumu Zinību dienā:Mīļie skolēni un studenti,godātie vecāki un skolotāji,Sūtu jums visiem vissirsnīgākos sveicienus 1.septembrī, kad prieks un cerības mijas ar satraukumu. Tā vienmēr notiek jaunā iesākumā, un tās ir labas sajūtas.Latvijā izglītība ir tikusi augsti vērtēta visos laikos.

Straujuma 1.septembrī novēl, lai Latvijā apgūtās zinības būtu izslavētas tālu pasaulē

Publicējam Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (Vienotība) apsveikumu Zinību dienā:Cienījamie skolēni, studenti, mācībspēki!Ir atkal klāt 1.septembris, kad skolēni, studenti un viņu pedagogi pēc skaisti pavadītas vasaras ar jaunām cerībām ver skolas durvis. Es patiesi vēlos, lai Latvija būtu slavena ar inovatīvu, pamatīgu un kvalitatīvu izglītību.

Seile jaunajā mācību gadā novēl gan konstruktīvi kritizēt, gan teikt labus vārdus

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, sveicot Latvijas skolēnus, studentus, pedagogus un  vecākus Zinību dienā, novēlējusi aizrautīgu un iedvesmojošu mācību gadu un sadarbību, kopīgi veidojot tādu izglītības sistēmu, kas Latvijas jauniešiem sniegtu kvalitatīvu izglītību. Ministre apsveikumā aicinājusi gan pedagogus, gan vecākus pamanīt bērnu sasniegumus un novērtēt tos, kā arī sadarboties, lai nodrošinātu labāko atbalstu bērniem, un būt drosmīgiem pamanīt un novērtēt sasniegumus.

Zinību dienā gaiss varētu iesilt pat līdz +28 grādiem

1.septembris jeb Zinību diena būs silta - vietām gaiss var sakarst līdz plus 28 grādiem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.Zinību dienā ciklons atradīsies virs Baltijas jūras un Latvija atradīsies tā perifērijā, tāpēc nokrišņi ir gaidāmi vien austrumu daļā, tie būs vietām un nelieli.

1.septembrī politiķi naski apmeklē skolas

Saeimā 1. septembrī nekas nenotiek - ir pārceltas prezidija, koalīcijas padomes un arī partiju valdes sēdes. Pirms Saeimas vēlēšanām politiķi jo īpaši vēlas doties uz skolām. Nebija ilgi jāgaida, kad pirmie apsveikumi un bildes no viesošanās mācību iestādēs parādījās sociālajos tīklos, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide