Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Universiāde

Latvijas studentu basketbola izlase sasniedz Universiādes pusfinālu

Latvijas studentu basketbola izlase svētdien iekļuva Taivānā notiekošās pasaules Universiādes pusfinālā, kurā principiālā duelī tiksies ar Lietuvu. Ceturtdaļfināla mačā Latvijas studenti ar 78:76 (19:20, 22:16, 21:17, 16:23) apspēlēja Vāciju.

Māra Grīva izcīna bronzu Universiādes trīssoļlēkšanā

Latvijas vieglatlēte Māra Grīva svētdien izcīnīja bronzas medaļu Taivānā notiekošās pasaules Universiādes trīssoļlēkšanas sacensībās. Grīva otrajā mēģinājumā lēca 13,58 metrus tālu, tobrīd paceļoties uz otro vietu, tomēr piektajā sērijā viņu ar jaunu personīgo rekordu par centimetru apsteidza ķīniete Fu Luņa. Tikmēr uzvaru ar 13,91 metru tālu lēcienu izcīnīja Nēle Ekharta no Vācijas. Citi Grīvas lēcieni bija 13,47, 13,05, 13,15, 12,77 un 13,00 metru attālumā. Citi Grīvas lēcieni bija 13,47, 13,05, 13,15, 12,77 un 13 metrus tāli.

Latiševai-Čudarei izcils sniegums un sudrabs Universiādē 200 metru sprintā

Latvijas sprintere Gunta Latiševa-Čudare sestdien ar vēl vienu personīgo rekordu izcīnīja sudraba godalgu Taivānā notiekošās pasaules Universiādes 200 metru skrējienā. Par zelta medaļas ieguvēju tika kronēta Itālijas skrējēja Irene Siraguza, kura finišēja pēc 22,96 sekundēm, kamēr Latiševa-Čudare bija otrā ar laiku 23,15 sekundes. Latvijas sportiste šajā disciplīnā līdz ar to uzrādīja jaunu personīgo rekordu.

Šķēpmetējai Kociņai sestā vieta Universiādē

Latvijas šķēpmetēja Anete Kociņa piektdien izcīnīja sesto vietu Taivānā notikušajā pasaules Universiādē, kamēr 12.vietu ieņēma Gundega Grīva. Kociņa šoreiz nespēja pietuvoties saviem sezonas labākajiem rezultātiem, labākajā mēģinājumā šķēpu raidot 58,49 metrus tālu. Tāpat viņai tika ieskaitīti metieni 55,83, 55,76, 57,10 un 57,90 metru attālumā.