Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +12 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Triatlons

Trīs mīļas disciplīnas

Šomēnes Mežaparkā gaidāmajā jubilejas, desmitajā, Rigas triatlonā galvenais favorīts savas vecuma grupas sacensībās būs Miks Meijers (15). Dažiem liekas, ka apvienot trīs disciplīnas - peldēšanu, riteņbraukšanu un skriešanu - ir sarežģīti, jaunais sportists uzskata, ka tieši šādi vieglāk gūt motivāciju treniņiem, jo allaž iespējams atrast, pie kā piestrādāt, un, ja konkrētajā brīdī kādu sporta veidu negribas pildīt, var pievērsties citam. Vairāk stāsta viņš pats!

Spāņu dominance Eiropas kausā triatlona sprintā junioriem Mežaparkā

Svētdien, 8. augustā, otro gadu pēc kārtas Mežaparkā ar startu Ķīšezera krastā un finišu Mežaparka Lielajā estrādē norisinājās ikgadējais un prestižais Rīgas triatlons ar Eiropas kausu sprintā junioriem, esot pirmajam notikumam rekonstruētajā Mežaparka estrādē pēc tās nodošanas ekspluatācijā.

Cerība uz pjedestālu

Gada lielākās pašmāju sacensības triatlonā 8. augustā notiks Mežaparkā, kur par medaļām Eiropas junioru kausa posmā cīnīsies spēcīgākie jaunie triatlonisti.

Triatlonu iemīl arī mūziķi

Pērn Ventspilī ar desmit sportistu dalību notika vēsturē pirmais mūziķu triatlons, bet jūlijā Smiltenē Latvijas čempionātā vidējā distancē cienījami startēja dziedātājs Kārlis Būmeisters.

Parīzes olimpiskā cerība

Latvijas Triatlona federācijas prezidents Aigars Strauss drīz pēc stāšanās amatā pavēstīja, ka viņa mērķis ir panākt, lai 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm kvalificējas viens Latvijas triatlonists. Tolaik tas daudziem skeptiķiem lika smīnēt, tomēr juniora Artūra Liepas šīs sezonas sportiskā forma ļauj cerēt, ka šāds ambiciozs plāns varbūt arī nemaz nav tik nereāls.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide