Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +29 °C
Skaidrs
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

Rīgas Zooloģiskais dārzs

Rīgas zooloģiskajā dārzā notiek iekšējā izmeklēšana par dzīvnieku kopēja bojāeju

Paralēli policijas izmeklēšanai Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā notiek iekšējā izmeklēšana, lai noskaidrotu kamieļa krātiņā notikušās traģēdijas cēloņus un novērstu šādas situācijas atkārtošanos turpmākā nākotnē, informēja zooloģiskā dārza Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja Dace Salnāja.

Rīgas zooloģiskajā dārzā notiks Egīla Zirņa un Svena Neilanda bilžu grāmatas Kas Zoodārzā notiek naktī atklāšana

Rīgas Zoodārzā 9. decembrī visi aicināti sajust ziemas maģiju – līdz ar izdevniecības Liels un mazs izdotās bilžu grāmatas Kas zoodārzā notiek naktī atklāšanas pasākumu, skaļruņos zoodārza teritorijā tiks atskaņots arī asprātīgais Egīla Zirņa dzejolis paša autora lasījumā. Tas pastaigu sniegotajā zoodārzā padarīs īpašu, ikkatru viesi rosinot iztēloties, kas zoodārzā notiek naktī.

FOTO: Rīgas Zoodārzā nonākusi neparastas krāsas varde

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā nu mājvietu ir atradusi varde ar neparastu, oranžu krāsojumu. Zoodārza speciālistu komanda 15. augustā devās uz Gulbeni, lai izpētītu šo īpašo atradumu.

FOTO: Hokeja izlase tiek pie "krustdēla" - kamielēna Bronzas

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā jūnija sākumā dzimušais kamielēns ticis pie vārda Bronza. Svinīgā vārda došanas ceremonija norisinājās piektdien, 14. jūnijā, un tajā par kamielēna krustvecākiem kļuva Latvijas hokeja izlase.

Rīgas Zoodārza žirafu meitene sagaidījusi draugu

Rīgas Zooloģiskā dārza iemītnieku pulkam ir pievienojies Rotšilda žirafu puika Čaks no Dānijas. Savas jaunās mājas viņš dalīs ar Vakiliju, žirafu meiteni, kura ir Rīgas Zoodārza iemītniece jau gandrīz divus gadus.

Rīgas Zoodārzs izsludinājis iepirkumu Himalaju būvprojekta izstrādei

Izsludināts iepirkums “SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” Ilgtermiņa attīstības plāna “Masterplan 2035” I posma “Himalaji” būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība”, kuram pretendenti aicināti iesniegt pieteikumus līdz 8. augustam.

Rīgas zooloģiskajā dārzā piedzimis kamielēns

Jūnija sākumā Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza kamieļu mammai Leilai piedzimis pirmais mazulis, informēja zooloģiskā dārza Mārketinga un biznesa attīstības nodaļa.

Savvaļā izglābts bez mammas palicis lācēns

Limbažu-Alojas ceļa posmā novērots mazs lācēns vairākas dienas klīstam gar ceļa malu. Sākotnēji pastāvēja cerība, ka mazuļa māte ir tuvumā, tāpēc dzīvnieks netika traucēts. Tomēr, lai novērstu tā sadursmi ar automašīnām vai tuvējo viensētu suņiem, šodien lācēns ir notverts un Dabas aizsardzības pārvaldes valsts vides inspektori to nogādājuši Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā, kur tas ievietots karantīnā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide