Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +7 °C
Skaidrs
Trešdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Rīgas karte

VID uzrēķina Rīgas satiksmei 14 miljonu eiro sodu par fiktīviem darījumiem

Valsts ieņēmumu dienests (VID) pēc audita pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmumam Rīgas satiksme uzrēķinājis 13 822 552 eiro lielu sodu par fiktīviem darījumiem ar tās meitasfirmu SIA Rīgas karte un uzņēmumu SIA Alkom-Trans, vēsta TV3 raidījums Nekā personīga.

Norēķināties varēs digitāli un ērti

Jaunā transporta biļešu un pakalpojumu norēķinu sistēma Rīgā izmaksās būtiski mazāk – no 2 līdz 4 miljoniem eiro gadā, liecina aplēses.

Kleins uzdevis RS juristiem izvērtēt iespēju lauzt līgumu ar Rīgas karti

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks un pašvaldības SIA Rīgas satiksme kapitāldaļu turētājs Druvis Kleins uzdevis uzņēmuma juristiem izvērtēt iespējami ātru līguma pārtraukšanu ar SIA Rīgas karte, aģentūrai LETA apstiprināja pats Kleins, kurš pārstāv Rīgas domes deputātu bloku Rīgai!.

E-talona nākotnes darba grupai neļauj lasīt Rīgas kartes auditu

2020.gada nogalē beidzas termiņš Rīgas satiksmes (RS) līgumam par e-talonu sistēmas uzturēšanu ar meitasuzņēmumu Rīgas karte. Tāpēc RS izveidota biļešu sistēmas attīstības stratēģijas darba grupa, kas lems par nākotni. Tomēr Latvijas Televīzijas raidījums de facto noskaidroja, ka nevienam no šīs darba grupas nav ļauts iepazīties ar noslepenoto Rīgas kartes auditu.

Meirāns pagaidām vēl paliks Rīgas kartē

Pašvaldības uzņēmumam Rīgas satiksme daļēji piederošās SIA Rīgas karte valdes loceklis Jānis Meirāns aģentūrai LETA apstiprināja pagaidām saglabās ieņemamo amatu.

RS sadarbību ar Rīgas karti pirms termiņa nelauzīs

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme sadarbību ar SIA Rīgas karti pirms termiņa nelauzīs, kas nozīmē, ka rīdzinieki par šo sadarbību arī nākamgad maksās 20,6 miljonus eiro, noskaidroja aģentūra LETA.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide