Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ramona Petraviča

Ar Covid-19 kopumā inficējusies puse no visiem pansionātu iemītniekiem; 379 miruši

Jau gadu esam pārkārtojuši savu dzīvi ar vienu mērķi - lai novērstu to, ka ar Covid-19 saslimst seniori. Visapdraudētākie ir pansionātos dzīvojošie vecie ļaudis, jo tur distancēties un izolēties ir grūti. Daudzos gadījumos, ja saslimst viens, tad inficējas simts. Pansionātos dzīvo tikai ap 0,5% Latvijas iedzīvotāju, bet viņi veido piekto daļa no visiem Covid-19 upuriem, vēsta raidījums Nekā personīga.

Petraviča uz laiku nolikusi Saeimas deputātes mandātu

Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) pieņēmusi lēmumu uz ministres pienākumu pildīšanas laiku nolikt Saeimas deputātes mandātu, aģentūru LETA informēja ministres pārstāvis Jānis Zariņš.

KPV LV Petravičas atkāpšanos nerosinās

Partijas KPV LV valde savas biedres un labklājības ministres Ramonas Petravičas atkāpšanos nerosinās, taču aicina politiķi izvērtēt iespēju atstāt deputātes amatu, lai krīzes laikā pilnvērtīgāk pievērstos Labklājības ministrijas (LM) vadīšanai.

Ienākumu pārbaudi uztic VID

Pēc ļoti aktīviem sociālo darbinieku protestiem, kuros ieklausījās arī valdības vadītājs Krišjānis Kariņš (JV) un Valsts prezidents Egils Levits, labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) paziņoja par lēmumu maiņu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide