Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +10 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Projekti

Daugavpils mērs paziņo par taupības režīma ieviešanu

Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija) izņēmis no domes sēdes dienas kārtības jautājumu par dārgas automašīnas iegādi pašvaldības vajadzībām, skaidrojot - kamēr pašvaldība nav atrisinājusi problēmas ar atsevišķiem projektiem, ir jāievieš taupības režīms, informē Daugavpils pilsētas pašvaldība.

279 projekti par 13 miljoniem

Latvijā viens no jaudīgākajiem finanšu instrumentiem ir nevis valsts budžets, bet gan Eiropas struktūrfondu nauda. No 2007. līdz 2013. gadam no Eiropas Sociālā fonda (ESF) Latvija ir saņēmusi vairāk nekā 500 miljonu eiro. Par šo naudu veikti vērienīgi ieguldījumi gan izglītībā un zinātnē, gan veselības aprūpes sakārtošanā, gan nodarbinātības veicināšanā.

Uzņēmumu modernizācijai būs pieejami 34 miljoni eiro

Programmas Augstas pievienotās vērtības investīcijas ietvaros uzņēmumiem darbības modernizācijai būs pieejams atbalsts 34 miljonu eiro apmērā, portālu Diena.lv informēja Ekonomikas ministrijā (EM). Projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) sāksies martā. Lai saņemtu atbalstu par veiktajiem ieguldījumiem zināšanu un tehnoloģiju intensīvajos projektos programmas Augstas pievienotās vērtības investīcijas ceturtās kārtas ietvaros, EM aicinājusi komersantus jau savlaicīgi sākt darbu pie projektu gatavošanas.

Apmācīs darbiniekus tautsaimniecībai svarīgākajās nozarēs

Jūlijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsākusi jauna apmācību projekta īstenošanu. Tā ietvaros, sadarbojoties ar darba devēju organizācijām, bezdarbniekus apmācīs tautsaimniecībai prioritārajās nozarēs - apstrādes rūpniecībā, loģistikā, tūrismā un informācijas tehnoloģiju jomā, vēsta NVA mājaslapā publicētā informācija.

Rīgas dome plāno atbalstīt nozīmīgus kultūras projektus

Kā informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu, lai atbalstītu Rīgai nozīmīgu kultūras projektu īstenošana vizuālā, mūzikas, dejas, audiovizuālā un teātra mākslās, kā arī grāmatniecībā, muzeju darbībā, pilsētas kultūrvides un starpdisciplinārā jomā.

Latvijā ienāks 15 jauni investīciju projekti aptuveni 30 miljonu eiro vērtībā

Pērn 15 uzņēmumi ir pieņēmuši pozitīvu lēmumu realizēt plānotos investīciju projektus vai paplašināt esošos projektus un, tiem īstenojoties, investīcijas sagaidāmas gandrīz 30 miljonu eiro (21 miljona latu) apmērā, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide