Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Padomju džinsi

Televīzijā skatāms starptautiski atzītais seriāls Padomju džinsi

Vēl pirms nonākšanas uz televīzijas ekrāniem seriāls Padomju džinsi paspējis izpelnīties ievērojamu atzinību gan Latvijas, gan ārvalstu kino festivālos, kā arī šobrīd turpina pulcēt skatītājus kinoteātros visā Latvijā. Tagad ilgi gaidītais seriāls kļūs pieejams vēl plašākai auditorijai, jau 8. aprīlī nonākot Go3 televīzijā.

Foto: Nosvinēta seriāla Padomju džinsi pirmizrāde

Vakar, 26. februārī, kinoteātrī Forum Cinemas notika Staņislava Tokalova un Jura Kursieša režisētā seriāla Padomju džinsi pirmo divu sēriju pirmizrāde. Pasākums pulcēja kopā radošo komandu, skatītājus un atbalstītājus. Padomju džinsi ir stāsts par biksēm, kas izmainīja pasauli, un tas būs skatāms kinoteātros visā Latvijā no 1. marta.

Iepazīsti seriāla Padomju džinsi galvenos varoņus

Pirmdien Dailes teātrī, kas ir arī viena no seriāla filmēšanas vietām, notika sirsnīgs un smiekliem bagāts seriāla Padomju džinsi prezentācijas pasākums, kurā klātesošie tika iepazīstināti ar seriāla galvenajiem tēliem.

Seriāls Padomju džinsi iekļuvis Eiropas lielākajā seriālu festivālā. Iepazīsties ar seriāla treileri!

Seriāls Padomju džinsi izvēlēts kā viens no 12 dalībniekiem Eiropas lielākā seriālu festivāla Series Mania sekcijā International Panorama. Savukārt Latvijā seriāls Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps pasniegšanas ceremonijā saņēma trīs nozīmīgas balvas – labākā daudzsēriju filma, labākais scenārists – Staņislavs Tokalovs, Teodora Markova un Valdemars Kalinovskis, labākais aktieris – Kārlis Arnolds Avots. Iepazīsties ar seriāla treileri!

Video: Publicēts seriāla Padomju džinsi tīzeris

12 nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominācijas ieguvušais un Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla programmā Berlīnes seriālu tirgus atlase 2024 iekļautais seriāls Padomju džinsi iepazīstina skatītājus ar tīzeri. Seriāla pirmizrāde paredzēta 26. februārī, un pie skatītājiem tas nonāks marta sākumā.

Berlināles tirgus programmā iekļauts latviešu seriāls Padomju džinsi

Staņislava Tokalova un Jura Kursieša režisētais seriāls Padomju džinsi piedzīvos pirmizrādi 26. februārī, un uzsāks ceļu pie skatītājiem marta sākumā, bet tas jau tagad gūst atzinību gan Latvijā – 12 nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominācijas, gan ārvalstīs – seriāls izvēlēts Berlīnes Starptautiskā kinofestivāla programmā Berlīnes seriālu tirgus atlase 2024 (Berlinale Series Market Selects 2024), kas piedāvā ekskluzīvu priekšskatījumu seriāliem no visas pasaules.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide