Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +23 °C
Viegls lietus
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Orientēšanās ar slēpēm

Andrim Kivleniekam trīs zelta godalgas valsts orientēšanās čempionātā ar slēpēm

Smeceres silā pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās Latvijas orientēšanās ziemas sezonas kulminācijas sacensības - Latvijas čempionāts sprintā, vidējā distancē un stafetē. Sacensību dalībnieku skaits pārsniedza 300. Fakts, ka sacensības vienlaikus bija Latvijas un Lietuvas čempionāti, nodrošināja gan lielu dalībnieku skaitu, gan pietiekamu sportisko konkurenci.

Andrim Kivleniekam augstā 12.vieta pasaules čempionāta orientēšanās sprinta distancē ar slēpēm

Latvijas orientierists Andris Kivlenieks trešdien Norvēģijā izcīnīja 12.vietu pasaules čempionāta orientēšanās sportā ar slēpēm sprinta distancē.Aizvadītajās sacensībās A.Kivlenieks finišu sasniedza pēc 17 minūtēm un 28 sekundēm, kas bija par vienu minūti un 24 sekundēm vājāks rezultāts nekā sacensību čempionam Andrejam Lamovam no Krievijas.

Latvijas stafetes trio noslēdz labāko sešinieku EČ orientēšanās ar slēpēm

Ar Latvijas izlases sportistu labākajiem rezultātiem noslēdzies Eiropas čempionāts orientēšanās ar slēpēm. Vidējā distancē 19.vietā finišēja Raivo Kivlenieks, bet stafetē trio - R.Kivlenieks, Andris Kivlenieks un Nauris Raize - noslēdza labāko sešinieku. Tikmēr veterānu sportisti Aleksandrs Zilis un Ļubova Pavļukova Pasaules Veterānu čempionāta garajā distancē atkārtoja savus vidējās distances panākumus un izcīnīja sudraba un zelta medaļas, informē Latvijas Orientēšanās federācija.

Orientieristam Andrim Kivleniekam 25.vieta Eiropas čempionāta garajā distancē ar slēpēm

Latvijas orientierists Andris Kivlenieks trešdien Šveicē izcīnīja 25.vietu Eiropas čempionāta orientēšanās sportā ar slēpēm garajā distancē.17,250 kilometrus garajā distancē A.Kivlenieks finišu sasniedza pēc vienas stundas septiņām minūtēm un 55 sekundēm. Viņa uzrādītais rezultāts bija par piecām minūtēm un 13 sekundēm vājāks nekā par Eiropas čempionu kronētajam zviedram Ērikam Rustam.

Orientierists Kivlenieks ierindojas 30.vietā Eiropas čempionāta ar slēpēm vidējā distancē

Tjumeņā notiekošajā Eiropas čempionātā orientēšanās ar slēpēm vidējā distancē labāko Latvijas  sportistu rezultātu uzrādīja Raivo Kivlenieks, kurš ierindojās 30.vietā. Trešdien čempionāts noslēgsies ar stafetes sacensībām, vēsta Latvijas Orientēšanās federācija.Krievijas un Skandināvijas sportisti turpina savu uzvaru gājienu Tjumeņā notiekošajā Eiropas čempionātā orientēšanās ar slēpēm.

Orientierists Raize PČ junioriem izcīna bronzu

Nauris Raizes Igaunijā notiekošajā Pasaules čempionātā junioriem ziemas orientēšanās garajā distancē izcīnījis bronzas medaļu. Līdz zelta medaļai pietrūka tikai 10 sekundes. Tas ir vēl nebijis sasniegums Latvijas orientēšanās vēsturē, informē Latvijas Orientēšanās federācija.

Latvijas ziemas orientieristiem pirmajā PK posmā mainīgas sekmes

Pagājušajā nedēļā notikušajā pirmajā Pasaules Kausa posmā orientēšanās ar slēpēm startēja 4 Latvijas izlases dalībnieki, no kuriem veiksmīgākais bija Andris Kivlenieks ar 24.vietu sprinta distancē, informē Latvijas Orientēšanās federācija (LOF).Somijas pilsētas Jillās apkārtnē no 4. līdz 8.decembrim notika pirmais Pasaules Kausa posms, kurā ziemas orientieristi sacentās garajā un vidējā distancē ar kopējo startu, individuālajā sprinta distancē un jauktajā sprinta stafetē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide