Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Netflix

Netflix plāno ielauzties spēļu biznesā

Filmu un seriālu straumēšanas platfoma Netflix nopietni plāno paplašināt darbību interaktīvo spēļu jomā, atsaucoties uz kompānijas 2021.gada otrā ceturkšņa atskaiti, informē tehnoloģiju resurss TechCrunch.

Netflix un Youtube pazeminās straumēšanas kvalitāti Eiropā, lai novērstu interneta pārslodzi

ASV filmu un televīzijas seriālu straumēšanas platforma un kompānija Netflix un video koplietošanas vietne YouTube paziņoja, ka pazeminās savu straumēšanas pakalpojumu kvalitāti Eiropā, lai novērstu interneta pārslodzi laikā, kad ir pieaudzis pieprasījums pēc šiem pakalpojumiem jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ noteiktās iedzīvotāju pašizolācijas apstākļos.

Bijušajā Viļņas Lukišķu cietumā filmēs Netflix seriālu Stranger Things

Pasaulē populārā straumēšanas kompānijas Netflix seriāla Stranger Things ceturto sezonu paredzēts filmēt Lietuvā, tai skaitā bijušajā Viļņas Luķišķu cietumā, no kura ieslodzītie pērn pārvesti uz citām soda izciešanas vietām, ziņu aģentūrai BNS pastāstījuši vairāki informēti avoti.

Bez Speisija atsāks uzņemt House of Cards sesto sezonu

Bez seksuālā uzmācībā vainotā amerikāņu aktiera Kevina Speisija dalības nākamā gada sākumā atsāks uzņemt politiskā seriāla House of Cards (Kāršu nams) sesto un pēdējo sezonu, pirmdien pavēstījusi kompānija Netflix.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide