Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Luksemburga

Luksemburgas ārlietu ministrs: Ungārija būtu jāizslēdz no ES

Ungārija būtu jāizslēdz no Eiropas Savienības (ES), otrdien publicētā intervijā paziņojis Luksemburgas ārlietu ministrs Žans Aselborns, kritizējot Budapeštas imigrācijas politiku."Tie, kuri kā Ungārija būvē žogus pret kara bēgļiem, vai tie, kuri apspiež preses brīvību vai tiesu neatkarību, būtu uz laiku, vai, ja nepieciešams, pastāvīgi jāizslēdz no ES," viņš pavēstīja intervijā Vācijas laikrakstam Die Welt.

Luksemburgas ministrs brīdina par ES izjukšanas draudiem

Luksemburgas ārlietu ministrs Žans Aselborns, ņemot vērā samilzušo imigrācijas krīzi, brīdinājis par Eiropas Savienības (ES) izjukšanas draudiem un iespēju, ka uz ES dalībvalstu robežām var tikt atjaunota kontrole. Šādus brīdinājumus ministrs pirmdien paudis intervijā ziņu aģentūrai DPA.

Straujuma Eiropas parlamentā atskaitās par paveikto

"Mēs esam sasnieguši labu progresu daudzās jomās, panākuši būtiskas vienošanās un sasnieguši konkrētus rezultātus," otrdien Eiropas parlamentā informējot par Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē rezultātiem, sacīja premjere Laimdota Straujuma (Vienotība). Arī Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētajs Žans Klods Junkers uzslavēja Latviju, norādot, ka šajā pusgadā paveikts tik daudz, jo Latvija bija "ambicioza".  

Luksemburga sāk prezidentūru ES

Pirmajā jūlijā Eiropas Savienības Padomes prezidentūru no Latvijas uz nākamo pusgadu pārņēmusi Luksemburgas Lielhercogiste.  

Junkers atkāpsies no Luksemburgas premjera amata

Bijušais Eirogrupas vadītājs un Luksemburgas premjerministrs Žans Klods Junkers ceturtdien oficiāli atkāpsies no amata, reaģējot uz spiegošanas skandālu, kas uzliesmojis Luksemburgā, trešdien apstiprināja pats Junkers.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide