Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Luijs Fonteins

Fonteins izaicina Liepājas ūdens vadītāju uz publisku dueli

Uzņēmējs Stīns Lorenss, pazīstams arī kā mūziķis Luis Fonteins, uzaicinājis pašvaldības SIA Liepājas ūdens vadītāju Andi Dejus uz Makšķerēšanas sestdienu, ziņo portāls irliepaja.lv"Šī ir atbilde _Liepājas ūdens _vadītāja A.Dejus vēstulei, kura tika publicēta portālā irliepaja.lv otrdien, 5.februārī, un kurā viņš noliedza to, ka izlietoti prezervatīvi, tamponi, ārvalstu tūristu kakas, kā arī tauki no ēdināšanas vietām tek kanālā.

Luijs Fonteins izdevis piekto albumu Buried&blessed

Pazīstamais blūza un roka izpildītājs Luijs Fonteins nācis klajā ar savu piekto studijas albumu Buried&blessed, kurā apkopotas 13 kompozīcijas. Albuma ierakstā piedalījušies L.Fonteina grupas iepriekšējā un pašreizējā  sastāva mūziķi.

Fonteins: Latviešu aizceļošana uz ārzemēm ir "stulba"

Latviešu aizceļošana uz ārzemēm ir "stulba", tā ir vieglākā izeja – bēgt, bēgt, bēgt, uzskata Liepājas domes deputāts, mūziķis un atpūtas kompleksa Fontaine īpašnieks Luijs Fonteins jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss.

Fonteins Sesku dēvē par "mazo Lembergu"

Liepājas domes bezpartejiskais deputāts, uzņēmējs un mūziķis Luijs Fonteins (īstajā vārdā Stēns Lorens) Liepājas mēru Uldi Sesku (Liepājas partija) dēvē par "mazo Lembergu", kurš lietojot tās pašas iedzīvošanās tehnikas kā tā dēvētie trīs oligarhi – Aivars Lembergs, Andris Šķēle un Ainārs Šlesers.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide