Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Latvijas Literatūras gada balva

Nosaukti Latvijas Literatūras gada balvas nominanti; mūža balva – Margitai Gūtmanei

Gatavojoties vienam no centrālajiem notikumiem Latvijas literatūrā – Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA), kas šogad notiks ar saukli "Laligaba sabalsojas", balvas ekspertu komisija paziņojusi nominētos autoru un darbu "garo sarakstu", kā arī nosaukusi Mūža balvas ieguvēju – dzejnieci, prozisti un tulkotāju Margitu Gūtmani.

Darbu sāk Latvijas Literatūras gada balvas 2024 ekspertu komisija

Jau norit gatavošanās vienam no centrālajiem notikumiem Latvijas literatūrā – Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA) –, kas ik pavasari tiek pasniegta spožākajiem pašmāju autoriem piecās nominācijās. Jaunā ekspertu komisija sākusi 2023. gada literārā devuma izvērtēšanu, informēja balvas rīkotāji.

Notiks Latvijas Literatūras gada balvas dzejas un prozas lasījumi

Kutūrtelpā M/Darbnīca 18. un 20. aprīlī visiem interesentiem būs iespēja dzirdēt Latvijas Literatūras gada balvai nominēto dzejas un prozas darbus autoru lasījumā, informēja LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta direktore Eva Eglāja-Kristsone.

Paziņos Latvijas Literatūras gada balvas nominantus

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 4. aprīlī plkst. 11.30 notiks preses konference, kurā tiks paziņoti Latvijas Literatūras gada balvas nominanti, speciālbalvas un mūža balvas ieguvējs, informēja LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta direktore Eva Eglāja-Kristsone.

Paziņoti Latvijas Literatūras gada balvai pirmajā kārtā izvirzītie darbi

Gatavojoties vienam no centrālajiem notikumiem Latvijas literatūrā – Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA), kas šogad notiks ar saukli LALIGABA cirkulē, ekspertu komisija paziņojusi autoru un darbu garo sarakstu, šogad pirmo reizi ieviešot jaunu nomināciju Spilgtākais darbs literatūrzinātnē.

Darbu sāk Latvijas Literatūras gada balvas jaunā ekspertu komisija

Jau šobrīd norit gatavošanās vienam no centrālajiem notikumiem Latvijas literatūrā – Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA), kas ik pavasari tiek pasniegta spožākajiem pašmāju autoriem piecās nominācijās. Jaunā ekspertu komisija sākusi 2022. gada literārā devuma izvērtēšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide