Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Darba devēju konfederācija

Par EESK specializētās nodaļas prezidenti ievēlēta pārstāve no Latvijas

Par Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas (EESK) Transporta, enerģētikas, infrastruktūras un informācijas sabiedrības (TEN) specializētās nodaļas prezidenti pirmo reizi ir ievēlēta Baltijas valstu pārstāve - EESK locekle Baiba Miltoviča, aģentūru LETA informēja Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK).

LDDK organizēs veselības un labklājības ministru amatu kandidātu debates

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ceturtdien, 20.septembrī, organizēs 13.Saeimas vēlēšanās startējošo politisko partiju veselības un labklājības ministru amatu kandidātu debates, kurās vērtēs, kuri būtu piemērotākie kandidāti veselības un labklājības ministru amatiem, aģentūra LETA uzzināja LDDK.

Gavrilovs: Konsekventi jāuzlabo Latvijas transporta un loģistikas konkurētspēja

Aplūkojot Latvijas uzrādītos rezultātus starptautiskajos indeksos (piemēram, Doing Business un Globālajā konkurētspējas indeksā), kas pietiekami objektīvi raksturo valsts tautsaimniecības stāvokli un starptautisko konkurētspēju, redzam, ka atpaliekam no kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas. Saskaņā ar ilgtermiņa attīstības stratēģijām līdz 2020. gadam Latvijai vajadzētu sasniegt, piemēram, 30. vietu Globālās konkurētspējas indeksā, taču 2017.-2018. gada pētījumā esam tikai 54. vietā, turklāt tas ir par piecām pozīcijām zemāk nekā gadu iepriekš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide