Piektdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Juška Andis

Juška un Lileikite uzvar Latvijas tenisa čempionātā

Par Latvijas tenisa čempionāta vienspēļu turnīru uzvarētājiem sestdien kļuva ar pirmajiem numuriem izliktie Andis Juška un Lina Lileikite.Finālos Juška ar 7:6 (7:3), 6:2 uzvarēja Arturu Kazijevu (2.), bet Lileikite ar 6:4, 6:3 Anastasiju Trubiču (2.), liecina Latvijas Tenisa savienības informācija. Trešās vietas izcīnīja Rihards Emuliņš un Adrija Runča.Dubultspēļu turnīros triumfēja Rihards Emuliņš un Jānis Skroderis, Zane Zariņa un Adrija Runča, kā arī Arkādijs Slobodkins un Adrija Runča.

Juška/Pavlovs zaudē Tamperes dubultspēļu turnīra finālā

Latvijas tenisisti Andis Juška un Deniss Pavlovs piedzīvojuši zaudējumu Somijas pilsētā Tamperē notikušā ATP Challenger sērijas turnīra dubultspēļu finālā.Ar pirmo numuru izlikto Latvijas pāri pārspēja portugāļi Žoao Sousa un Leonardo Tavarešs – 7:6 (7:3), 7:5.Par iekļūšanu finālā Juška un Pavlovs nopelnīja 1500 dolāru prēmiju un 48 reitinga punktus.

Juška ar Beraņķi neiekļūst Notingemas tenisa turnīra pusfinālā

Andis Juška kopā ar lietuvieti Ričardu Beraņķi piedzīvojuši zaudējumu Notingemā (Lielbritānija) notiekošā Challenger sērijas dubultspēļu turnīra ceturtdaļfinālā.Cīņā par vietu pusfinālā Juška un Beraņķis ar 3:6, 4:6 piekāpās Lielbritānijas tenisistiem Džeimijam Delgado un Džošua Gūdalam, kuri turnīrā bija izlikti ar ceturto numuru.Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Juška un Beraņķis nopelnīja 15 reitinga punktus un 540 eiro prēmiju.

Juška zaudē Fergānas Challenger tenisa turnīra pusfinālā

Andis Juška kopā ar Artjomu Sitaku no Krievijas ceturtdien piedzīvojis zaudējumu Fergānas (Uzbekistāna) Challenger sērijas tenisa turnīra pusfinālā.Dubultspēļu turnīra ceturtdaļfināla spēlē Juška/Sitaks ar 3:6, 6:3, 10:5 pārspēja ķīniešus Vu Di un Dze Džanu, bet pusfinālā piekāpās viņu tautiešiem Mao Gonam un Že Li 3:6, 1:6.Par iekļūšanu pusfinālā Juška/Sitaks nopelnīja 29 reitinga punktus.

Juškam neizdodas iekļūt astotdaļfinālā Challenger turnīrā Grieķijā

Andis Juška piedzīvojis zaudējumu Rodas salā Grieķijā notiekošā ATP Challenger tenisa turnīra otrajā kārtā. Trešdien Latvijas tenisists ar 2:6, 1:6 piekāpās vācietim Raineram Šītleram, informēja rīkotāji.Šītlers turnīrā izlikts ar trešo numuru. Savulaik viņš pasaules rangā ieņēma piekto pozīciju, bet šobrīd ir 85.

papildināta - Juška pārvarējis Rodas Challenger tenisa turnīra pirmo kārtu

Andis Juška pārvarējis Rodā (Grieķija) notiekošā ATP Challenger tenisa turnīra pirmo kārtu. Otrdien Latvijas tenisists ar 7:5, 7:5 pārspēja Filipu Prpiču no Zviedrijas, informēja rīkotāji.Šonedēļ pasaules rangā Juška ieņem 326., bet Prpičs – 310.vietu.Juškas pretinieks otrajā kārtā būs turnīrā ar trešo numuru izliktais kādreizējais pasaules piektais numurs vācietis Rainers Šītlers (85.

Juška piedzīvojis zaudējumu Vaducas tenisa turnīra finālā

Latvijas tenisists Andis Juška svētdien piedzīvojis zaudējumu Vaducas (Lihtenšteina) Future tenisa turnīra finālā.Pusfināla spēlē ar pirmo numuru izliktais Juška (336.vieta pasaules rangā) sīvā cīņā ar 6:7 (2:7), 6:4, 7:6 (8:6) pārspēja Vācijas tenisistu Denisu Blemki (464.), bet finālā piekāpās horvātam Antem Pavičam (745.) 3:6, 6:7 (3:7), liecina Starptautiskās Tenisa federācijas informācija.Turnīra prēmiju fonds ir 10 000 dolāru.

Juška iekļuvis Vaducas tenisa turnīra finālā

Latvijas tenisists Andis Juška sestdien iekļuva Vaducas (Lihtenšteina) Future tenisa turnīra finālā. Pusfināla spēlē ar pirmo numuru izliktais Juška sīvā cīņā pārspēja Vācijas tenisistu Denisu Blemki – 6:7 (2:7), 6:4, 7:6 (8:6), liecina Starptautiskās Tenisa federācijas informācija.Rangā Juška šobrīd atrodas 336.vietā, bet Blemke ieņem 464.vietu.Finālā Anda sāncensis būs horvāts Ante Pavičs (745.v.).Turnīra prēmiju fonds ir 10 000 dolāru.

Juška uzvarējis ITF Future tenisa turnīrā Francijā

Latvijas tenisists Andis Juška kļuvis par Francijas pilsētā Bresīrā notikušā ITF Future turnīra uzvarētāju, liecina Starptautiskās Tenisa federācijas informācija.Sestdien pusfinālā Juška ar 7:5, 6:2 pieveica francūzi Romēnu Žuanu (463.vieta pasaules rangā), bet svētdien finālā ar 6:4, 6:4 uzvarēja čehu Lukašu Dluhiju (903.), kurš savulaik pasaules rangā bijis pirmajā simtniekā.Juška šonedēļ pasaules rangā šonedēļ ir 413.vietā.