Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Jūrmalas pilsētas muzejs

Bulduru izstāžu namā norisināsies laikmetīgās mākslas konkursizstāde Cik vērts?

Otrdien, 15. novembrī, plkst. 18.00 Jūrmalas muzeja filiālē Bulduru Izstāžu nams tiks atklāta konkursizstāde Cik vērts? Laikmetīgās mākslas darbos mākslinieki reflektē par vērtīgo, pievēršoties personīgi, valstiski vai globāli aktuālām tēmām kā ģimenes vērtības, miera un kara tēma, ekonomiskā situācija, indivīda labbūtība un citas.

Biennāles Marīna 2021 norises Jūrmalā – no Buļļuciema līdz Ķemeriem

No 8. jūlija līdz 29. augustam Jūrmalas mākslas telpās notiks 3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle Marīna 2021. Programmā ir glezniecības, laikmetīgās mākslas un fotogrāfijas izstādes, ielu mūzika, slēpņošanas spēle ģimenēm ar bērniem un domnīcas diskusijas jauniešiem un pieaugušajiem

Jūrmalā notiks jūras tematikai veltīta biennāle Marīna 2021

No 9. jūlija līdz 29. augustam Jūrmalā notiks 3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle Marīna 2021, kas ar daudzveidīgām vizuālās mākslas izstādēm piepildīs Jūrmalas mākslas telpas, darbos atspoguļojot cilvēka mijiedarbību ar jūru, informēja biennāles rīkotāji.

Ziemā Jūrmalā un uz slēpēm visā Latvijā

Būšana dabā un svaigā gaisā mājsēdes periodā ir īsts glābiņš – tā aizstāj citas izklaides, kas šobrīd nav pieejamas, un palīdz sajusties labāk gan fiziski, gan psiholoģiski. Šis laiks, turklāt šobrīd – baltās ziemas dekorācijās, ļauj gan atklāt un izpētīt Latvijas vietas, kurās iepriekš vēl nekad nav būts, gan citām acīm paskatīties uz vietām, kas šķiet jau zināmas no galvas.

Aicina pieteikt darbus biennāles Marīna 2021 glezniecības konkursizstādei

No 9. jūlija līdz 29. augustam Jūrmalā notiks 3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle Marīna 2021, kas ar daudzveidīgām vizuālās mākslas izstādēm piepildīs Jūrmalas mākslas telpas, darbos atspoguļojot cilvēka mijiedarbību ar jūru. Mākslinieki, attīstot tēmu Es un jūra, aicināti piedalīties biennāles centrālajā notikumā – glezniecības konkursizstādē Jūrmalas pilsētas muzejā, informēja biennāles rīkotāji.

No poetizēta līdz skarbam skatījumam. Jūrmalas pilsētas muzejs skatītājiem atklāj ziemeļu dimensiju

Jūrmalas pilsētas muzejā ir atvērta latviešu, igauņu un somu mūsdienu mākslinieku darbu izstāde Ziemeļu dimensija/Pohjoinen ulottuvuus/The Northern Dimension. Tajā ir eksponēti vairāk nekā divdesmit autoru pārsvarā jauni, iepriekš neizstādīti darbi, kas pievēršas ziemeļu pasaules atklāšanai, kurā īpaša loma ir atvēlēta dabas atspoguļošanai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide