Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Imants Ziedonis

Ziedoņa muzejs šogad apskatāms vēl tikai mēnesi

Ziedoņa muzeja vasaras sezona tuvojas noslēgumam, tādēļ ikviens interesents aicināts apmeklēt _Dzirnakmeņus Murjāņos vēl līdz 2. oktobrim. Plānots, ka 2023. gadā vasaras sezonu muzejs uzsāks ar jaunu programmu lieliem un maziem muzeja apmeklētājiem.

Ziedoņa muzejā Murjāņos notiks Bērnu dienas

Ziedoņa muzejs Murjāņos 2. jūlijā un 6. augustā gaida mazus un lielus muzeja apmeklētājus uz bērnu dienu pasākumiem. Īpašie pasākumi bērniem muzeja dārzā un Dzirnakmeņu klētī notiks no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.30.

Ziedoņa muzejā Murjāņos skatāma jauna brīvdabas izstāde

Šajā pavasarī Ziedoņa muzeja pagalmā Murjāņos ikviens ciemiņš var iepazīties ar brīvdabas izstādi Fragmenti, kas palīdz dzīvot. Līdz Murjāņu vasaras sezonas sākumam izstāde pieejama muzeja dārzā jebkurā laikā, informēja muzeja pārstāvji.

Imanta Ziedoņa mīlestības laiks grāmatā Minimismi II

Fonds Viegli izdevis Imanta Ziedoņa citātu izlases Minimismi otro grāmatu, kas veltīta mīlestības tēmai. Minimismi II ir apkopojums ar Imanta Ziedoņa daiļrades nozīmīgiem un spilgtiem citātiem, kurus sakārtojis rakstnieks Osvalds Zebris

Tiešraidē būs skatāms iestudējums Vēstule draugam

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs Mazā ģilde starptautiskajā sieviešu dienā piedāvā iespēju baudīt iestudējumu Vēstule draugam tiešraidē 8. martā plkst. 19 no Mazās ģildes Lielās zāles, informēja informēja Mazās ģildes pārstāve Elīna Čipāne.

FOTO: Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atklāta izstāde Tuvie - nepazīstamie: Igaunija, Latvija un Krišjānis Barons

Atzīmējot Krišjāņa Barona 185. dzimšanas dienu, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atvērta Latvijas un Igaunijas izstāde Tuvie-nepazīstamie: Igaunija, Latvija un Krišjānis Barons. Līdz ar izstādi, projekta Ziedoņa muzejs ceļā ar Baronu ietvaros, pārizdota un papildināta Krišjāņa Barona un citu latviešu 1859. gadā sarakstītā ģeogrāfijas grāmata Mūsu tēvzemes aprakstīšana.

Turaidas muzejrezervāts aicina piedalīties pārgājienā Ceļā ar Baronu un satikties Dainu kalnā

Turaidas muzejrezervāts 6. septembrī no plkst. 16 līdz 19 aicina pārgājienā Ceļā ar Baronu maršrutā Peltes–Dainu kalns, gājiena noslēgumā plkst. 19 – Turaidā, Dainu kalnā, norisināsies pasākums Dziesmas ceļš Dainu kalnā, kurā būs saruna ar Turaidas muzejrezervāta direktori Annu Jurkāni, īpaša rituālā tiks degta uguns, stādīts ozols un notiks sadziedāšanās, informēja Turaidas muzejrezervāta pārstāve Anda Skuja.

Jauniešus aicina piedalīties orientēšanās spēlē Ziedonis. Barons. Tautasdziesma

Par godu Krišjāņa Barona 185. jubilejai Imanta Ziedoņa muzejs izveidojis orientēšanās spēle pilsētvidē Ziedonis. Barons. Tautasdziesma, kurā no 13. līdz 17. jūlijam aicināti piedalīties tie bērni un jaunieši, kuri vasaras siltos mēnešus pavada Rīgā, informēja Imanta Ziedoņa muzeja pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide