Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Gāze piegāde

Par apgādes traucējumiem spriest pāragri

Saspīlētas attiecības ar Krieviju, kā arī augstās gāzes cenas rada bažas par enerģētiskā sektora funkcionēšanu nākamajā ziemā.

Putins aicina ES palīdzēt Ukrainai atmaksāt gāzes parādu

Ukrainas prezidents Petro Porošenko piektdien paziņoja, ka sarunās ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu nav izdevies panākt praktisku risinājumu gāzes piegādes jautājumā."Taču mēs ceram, ka līdz 21.oktobrim, kad Briselē tiksies Ukrainas, Krievijas un Eiropas Komisijas delegācijas, mums izdosies atrast risinājumu," piebilda Porošenko.

Jaceņuks: Krievija grib Ukrainu sasaldēt

Krievija grib Ukrainu "sasaldēt", intervijā ziņu aģentūrai Reuters Ņujorkā ANO Ģenerālās asamblejas kuluāros atzina Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks."Viņi [Krievija] grib mūs sasaldēt. Tāds ir mērķis un vēl viens trumpis Krievijas rokās. Līdzās militārajai operācijai pret Ukrainu viņiem ir vēl viena trumpja kārts - enerģētiskā," sacīja premjers.

Gāzes vads no Eiropas Latvijai izmaksās 29,4 miljonus eiro

29,4 miljoni eiro – ar šādu naudas summu Latvijai vajadzēs līdzfinansēt Polijas- Lietuvas gāzes starpsavienojuma izveidi, piektdien ziņo LTV Panorāma. Eiropas Regulatoru sadarbības aģentūra ir pieņēmusi lēmumu kā sadalīsies projektā iesaistīto dalībvalstu izmaksas. Gāzes vada būvniecību pilnībā plānots pabeigt 2020. gadā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide