Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Eiropas finansējums

Ukraina apsūdz ES valstis solīto līdzekļu bloķēšanā

Ukraina otrdien apsūdzēja Vāciju un citas Eiropas Savienības (ES) valstis, ka tās bloķē Ukrainai apsolītos finanšu līdzekļus laikā, kad Ukraina saskaras ar Krievijas iebrukuma izraisītu finanšu krīzi.

Jaunuzņēmējiem un pētniekiem šogad pieejamie valsts finanšu atbalsta instrumenti attīstībai

2022. gadā tiek likti pamatakmeņi tam, lai nākotnē valsts un fondu piešķirtais finansējums tiešā mērā palīdzētu sasniegt tehnoloģisko izrāvienu un inovatīvu uzņēmējdarbību, vienlaikus šis ir arī pārejas posms vēl pirms spēkā stājās jaunā perioda finansējums, tāpēc gan uzņēmējiem, gan zinātniekiem ir rūpīgi jāseko līdzi atvērtajām programmām un pieejamiem naudas līdzekļiem.

Latvija gatavojas biometāna ražošanai

Ar Eiropas fondu ieguldījumiem gāzes pārvades sistēmas paplašināšanā, degvielas uzpildes stacijās un biogāzes ražotņu pārbūvē, Latvija gatavojas biometāna ražošanai, ko Ekonomikas ministrija uzskata par perspektīvu un ērti izmantojamu zaļās enerģijas veidu. Taču aiz šīs iniciatīvas arī skaidri saskatāms gan gāzes biznesa lobijs, gan līdzšinējo OIK saņēmēju – biogāzes staciju, intereses, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Kā dzīvosim pēc Eiropas naudām

"Gan jau kaut kādas atsevišķas programmas vēl būs, bet, kopumā ņemot, situācija varētu būt visai bēdīga. Politiķiem par to jāsāk domāt jau šodien," par periodu, kas sāksies pēc 2020.gada, beidzoties Eiropas fondu finansējumam Latvijas ekonomikas attīstības veicināšanai, intervijā Romānam Meļņikam stāsta kādreizējais reģionālās attīstības ministrs Edgars Zalāns.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide