Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Dzelzceļa muzejs

Dzelzceļa muzejs piedāvā dienas nometni bērniem

Šovasar Dzelzceļa muzejs piedāvā radošas un izzinošas nodarbības Ceļā ar vilcienu! bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Piecas dienas, no 25. līdz 29.jūlijam, bērniem būs iespēja atklāt daudz jauna par noslēpumaino vilcienu pasauli: uzzināt, kādos vagonos cilvēki devās savās gaitās senos un sensenos laikos, iejusties mašīnistu lomās muzeja elektrovilcienā, ar īstu vilcienu doties uz Jelgavu un apmeklēt lokomotīvju depo, iet pārgājienā uz Baložu kūdras purvu un doties piedzīvojumā ar bānīti.

Festivāla Skaņu mežs recenzija. Tonuss citādības muskuļiem

Latvijas veselīgas kultūrvides sildītājs un skaidras muzikālas apziņas uzturētājs, ikgadējais starptautiskais piedzīvojumu mūzikas festivāls _Skaņu mežs _šogad ieņēma līdzīgu formu kā pērn – centrālie koncerti ar vienu skatuvi kinoteātrī Splendid Palace (10. oktobrī), koncertzālē Palladium (11. oktobrī) un Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā (12. oktobrī).

Muzejā lasīs lekcijas par dzelzceļa vēsturi

Dzelzceļa muzejs 27. oktobrī plkst. 18.15 sāks vakara lekciju ciklu Populāri par dzelzceļu vēsturi, informē muzeja pārstāve Ieva Pētersone. Piedāvāto vakara sarunu temati: Pirmajā  vakarā 27. oktobrī muzeja vecākais speciālists, vairāku grāmatu un publikāciju autors Toms Altbergs lekcijā Ātrvilcienā uz Parīzi jau 19.

Notiks īsfilmas par Dzelzceļa vēstures muzeju pirmizrāde

28.augustā Ķeipenes stacjiā, atzīmējot Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja 15.dzimšanas dienu, notiks filmas Sapņu ekspresis un DVD Latvijas dzelzceļu populārā vēsture pirmizrāde, informē Ieva Pētersone, Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja direktore. Ķeipenes

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide