Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Artuss Kaimiņš

Kaimiņš aizvien vienīgais Saeimas deputāts ar Covid-19 saslimšanu

Pēc Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa sasirgšanas ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 nevienam citam parlamentārietim līdz šim šī slimība nav tikusi konstatēta, aģentūra LETA noskaidroja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Melu un bezatbildības kalngals. Kaimiņa rīcības dēļ apgrūtināta krīzes vadība ārkārtējā situācijā

Saslimšana ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 konstatēta arī Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam. Viņam pozitīvi analīžu rezultāti paziņoti 21. martā, bet vēl 16. martā viņš apmeklējis Saeimas ārkārtas sēdi, kā arī ticies ar ministriem. Tādējādi laikā, kad valstī Covid-19 dēļ ir izsludināta ārkārtējā situācija, gan parlamenta deputātiem, gan valdības pārstāvjiem ir jāievēro 14 dienu pašizolācija. Tas licis Valsts prezidentam Egilam Levitam pirmdien sasaukt valsts galveno varas atzaru – lēmējvaras, izpildvaras un tiesu varas – vadītāju sanāksmi, lai lemtu par turpmāko rīcību šādā situācijā.

Prokuratūra Kaimiņa krimināllietu atdod atpakaļ KNAB

Patlaban nesaskatot pamatu saukšanai pie kriminālatbildības, Ģenerālprokuratūra nodevusi atpakaļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa krimināllietu.

Kaimiņš pametīs paša dibināto KPV LV

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš nolēmis pamest paša dibināto partiju KPV LV, politiķis otrdien paziņoja raidījumā Delfi TV ar Jāni Domburu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide