Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +21 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Apžēlošana

Valsts prezidents apžēlojis vienu notiesāto

Valsts prezidents Andris Bērziņš 14.oktobrī izskatīja 37 apžēlošanas lūgumus un apžēloja vienu notiesāto personu, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Valsts prezidents apžēlojis vienu notiesāto

Valsts prezidents Andris Bērziņš otrdien, 23.aprīlī, izskatīja 18 apžēlošanas lūgumus un apžēloja vienu notiesāto personu, pilnīgi atbrīvojot no pamatsoda izciešanas.

Valsts prezidents apžēlojis divas notiesātas personas

Valsts prezidents Andris Bērziņš, ceturtdien, 20.septembrī, izskatīja 42 apžēlošanas lūgumus un apžēloja divas notiesātās personas, kuras bija notiesātas par noziedzīgiem nodarījumiem pret jurisdikciju un īpašumu, portālu Diena.lv informēja Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā.

Valsts prezidents apžēlo divas notiesātās personas

Valsts prezidents Andris Bērziņš 24.jūlijā izskatīja 38 apžēlošanas lūgumus un apžēloja divas notiesātās personas, kuras bija notiesātas par noziedzīgiem nodarījumiem pret jurisdikciju un īpašumu. Valsts prezidents vienu notiesāto personu daļēji atbrīvoja no pamatsoda izciešanas un otru pilnīgi atbrīvoja no pamatsoda izciešanas.

Valsts prezidents apžēlo divas notiesātās personas

Valsts prezidents Andris Bērziņš 24.maijā izskatīja 32 apžēlošanas lūgumus un apžēloja divas notiesātās personas, kuras bija notiesātas par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu un satiksmes drošību. Notiesātos Valsts prezidents daļēji atbrīvoja no pamatsoda izciešanas, portālu Diena.lv informēja prezidenta preses dienests. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide