Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Administratīva sodīšana

Pastiprinās sodus par vardarbību, cietsirdību pret dzīvniekiem un izvairīšanos no mobilizācijas

Saeimas Juridiskā komisija šodien atbalstīja grozījumus Krimināllikumā pirms trešā lasījuma, kas paredz noteikt bargākus sodus par virkni noziedzīgu nodarījumu, tostarp cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, braukšanu reibumā, citas personas identitātes izmantošanu, izvairīšanos no mobilizācijas, kā arī noziedzīgiem nodarījumiem, kas saistīti ar vardarbību.

Bažas par haosu ceļu satiksmes uzraudzībā pēc gadu mijas

Vēl aizvien nepieņemti likumi, nenotestēta IT sistēma un prognozes par haosu pirmajā janvārī – šāda aina tiek zīmēta šobrīd, pusotru mēnesi pirms jaunā Administratīvās atbildības likuma spēkā stāšanās, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Jaunais likums nomainīs vēl padomju gados tapušo Administratīvo pārkāpumu kodeksu, kas ar uzlabojumiem, bet lietots arī visu šo laiku pēc neatkarības atjaunošanas.

Atbalsta Parādnieka izdošanu administratīvai sodīšanai

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien atbalstīja deputāta Imanta Parādnieka (VL-TB/LNNK) izdošanu administratīvajai sodīšanai par nesaskaņotu plakāta izvietošanu ēkas logā.Administratīvā pārkāpuma protokolu noformējusi Rīgas Būvvalde, un tas nodots pašvaldības Administratīvās komisijas Ziemeļu apakškomisijai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide