Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

TM: Uz dievkalpojumiem pulcēšanās ierobežojumi neattiecas, jo tie nav "ne privāti, ne publiski"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skolnieciņš
S
Būsim atbildīgi gan par savu, gan par līdzcilvēku veselību kovid-19 pandēmijas laikā. Nedosimies uz baznīcām! Labāk paliksim mājās. Iedegsim zaļu svecīti, kūpināsim vīraku un lūgsim Latvju Dievus! Neaizmirsīsim regulāri vēdināt telpas. Dzīvosim pozitīvi. Un no visas sirds lūgsim Latvju Dievus, lai kovid-19 pandēmija ātrāk beigtos. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Sirsnīgi, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis) #LatvjuDievi #ZemesSpēks #DabasMāte #pagāni
Dievturis
D
Valdība sāk izreķināties ar nīstajiem kristiešiem, Dievam tīkams darbs !
Publiskas ir tikai meitu mājas.
P
Baznīca nav publiska. Baznīcā neviens privāti neierodas, jo IERODAS garā un dvēselē, nevis privāti.
Melnsvārcis meitu mājās
M
Tātad nauda nav ne privāta, ne publiska, bet gan tikai kristiešu garā un dvēselē, jo kā gan vēl melnsvārči baznīcās spētu iekasēt monētiņas no apmeklētājiem? :)))
 • 2
 • 5
Feldkurats Otto Kacs
F
Baznīca pēc satversmes ir ārpus valsts .Melnsvārči paši nosaka kārtību kovida laikā . Pareizticīgajiem popiem būtu ikonas un citi sakrālie atribūti jānorobežo no lūdzēju piekļūšanas tiem. Ja izsekos un atklās inficēšanos dievnamā , tad valstij būtu pienākums to slēgt kā bīstamu apkārtējiem
Muļķības
M
Baznīca nav ekstrateritoriāla - tā pēc Latvijas likumiem ir tikai atdalīta no valsts pārvaldes, nevis kā jūs apgalvojat - atrodas 'aērpus' valsts. Valsts pasākumi epidēmiju ierobežōšanā nav nekas tāds, par ko baznīcas un sektas stāv augstāk nekā jebkuŗa cita organizācija.
 • 16
 • 0
Valsts droshiba
V
zeile un visa taa banda jau aresteeta,par organizeti grupaa raditajiem draudiem valsts droshibai?te jau prasaaas pec Tribunala
Te nu jāšaubās par TM jēgšanas
T
spējām, jo visai drīz tieši dievkalpojumi būs galvenie pandēmijas perēkļi, jo nav labi Dievam acīs spļaut, un viņa sūtīto mēri IGNORĒT, kā tos smadzenēs drāzti farizēji realizē.
Protams, ka nav publiski,
P
jo notiek lielā slepenībā. Nav arī privāti, jo Covids-19 nekādu privātuma politiku nerealizē, un pandēmija nekad nav privāta. Latvieši nav tik muļķi kā vācieši, kur visi baznīcēni un dvēseļu gani jau sen ir maskās, un nekā citādi. Jo Vāvijā dievkalpojumi ir gan publiski, gan privāti.
mazā piezīme
m
No ārkārtas situācijas viedokļa tie ir parasti saieti, ko steidzīgi jāaizliedz, lai nesāktos kā Dienvidkorejā, kur sektanti aplaida visu valsti. Politisks un cilvēcisks neprāts.
Reņģe
R
Irēdņi ir vienlīdz stulbi kā pats ministrs
ta nu gan
t
Pašpasludinātie likumu sev par labu vai covid gadījumā faktiski par sliktu tulkotāji! [Šeit būtu jāseko lamu vārdam]. Kā šis izskatās kontekstā ar vienu no populārākajiem covid inficētājiem- cilvēku, kas bija piedalījies dievkalpojumos 2 draudzēs, Vecpiebalgas korī un vēl sporta zālē. Un rezultātā vainojams pie vairāk kā 100 inficētajiem. Zeilesloģika [seko lamuvārds]!!!!
hm
h
Viena no publiska pasākuma pazīmēm - tajā var piedalīties nereģistrēti, attiecīgi, neatpazīstami dalībnieki.
Jens Z
J
Jau agrāk jautājumā par reliģiskām organizācijām, kas nerespektē valsts politiku un iedzīvotāju intereses, esmu ierosinājis uz noteiktu laiku sabiedrības augstāko interešu vārdā proporcionāli ierobežot reliģisko organizāciju darbību. Tā kā pati ministrija izvirza kuslu un juridiski absurdu argumentu, ka reliģ. organizācijas it kā neesot ne publiskas, ne privātas, tad vienā mierā valsts var un tai vajag noteikt, ka visiem! reliģiskiem rituāliem līdz turpmākam rīkojumam jānotiek tikai neklātienē: tiešsaistē.
khhmmm
k
nu kāds vēl stāvoklis?? ja pesteļošana veicina infekcijas izplatību, tad valstij jārīkojas, lai pesteļošana noritētu sabiedrības veselībai nekaitīgā veidā - atraduši te vai zin mazo ameriku, kur sektām un baznīcām ir iespēja būt valstij valstī - ir vai nav laicīga valsts šī latvija, lai netaisītu reveransus reliģijas priekšā
 • 7
 • 4
hm
h
Organizācijas stāvoklis un piederība nenosaka tās rīcības statusu šo noteikumu izpratnē. Jebkura organizācija vai privātpersona var rīkot gan publiskus pasākumus, gan privātus vai slēgtus pasākumus. Statusu nosaka tas, vai tiek nodrošināta dalībnieku (arī skatītāju) identifikācija.
 • 2
 • 4
Jens Z - piebilde
J
Ja jau LV valda tik šausmīgs juridiskais analfabētisms, tad paskaidrošu, ka reliģiskas organizācijas automātiski uzskatāmas par privātām, ja reliģija ar likumu atdalīta no valsts, kā tas šķiet ir arī Latvijā. protams, prakse katrā valstī nedaudz atšķiras, un pim., Francijā reliģiskie rituāli tiek pielīdzināti publiskiem pasākumiem, kaut arī reliģiskas organizācijas nepieder valsts sektoram.
 • 10
 • 3
JurisF
J
Bet Olgai vjadzētu kārtīgi izlasīt MK noteikumus Nr.360, pirms maldināt 2.3. pasākums – privāts pasākums publiskās telpās vai vietās, kā arī publisks pasākums, tai skaitā sapulce, gājiens, pikets, organizētas reliģiskas darbības, kas veicamas pulcējoties, sporta pasākums;
Jakubs Smuškins
J
Pēc šādas alošanās Olgai un citām līdzīgām olgām būtu jāatkāpjas no amata, neuzņemoties politisku atbildību.
 • 8
 • 1
JurisF
J
Kora vai deju nodarbības arī nav ne privāts ne publisks pasākums, tad jau tā sanāk.
hm
h
Jebkurā gadījumā, ja tajās piedalās, ja tajās piedalās kontrolēts un apzināts dalībnieku sastāvs, tās nav publiskas.
 • 5
 • 0
alegorija
a
Ne visās mēslotās vietās aug rudzi.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē