Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Osipova: 1.maijs ir Latvijas demokrātijas kā parlamentārisma svētki

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
VAIRĀKUMA griba ir noziegums un grēks. To mēs redzējām Noas dienās. MAZĀKUMA griba ir TICĪBA, CERĪBA un MĪLESTĪBA, un mīlestība ir tā LIELĀKĀ, jo tā cilvēku ATPESTĪS.
LV patriots Skolnieciņš
L
4. maijs latviešiem ir īpaša diena. Visa Latvija šogad nosvinēja 31. Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu. Tieši 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu". Šis Augstākās padomes lēmums iezīmēja padomju okupācijas beigas. Pēc ilgas un smagas cīņas Latvijas Republika atguva savu neatkarību, bet latviešu tauta atguva savu brīvību. Padomju vara tika gāzta, un Latvija atdzima kā fēnikss no pelniem. Lai gan pašlaik Covid-19 pandēmija ir aizēnojusi svētku prieku, tomēr nezaudēsim ticību savās sirdīs. Turpināsim ticēt sentēvu Dieviem. Turpināsim ticēt Latvju Dieviem. Stiprināsim latvietību caur lūgšanām Latvju Dieviem un sentēvu pagāniskajiem rituāliem. Latvju Dievi kopš tālas senatnes ir aizstāvējuši latviešu tautu. [Komentāra 1. daļa]
LV patriots Skolnieciņš
L
[Komentāra 2. daļa] Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Ar lepnumu par Latviju, Skolnieciņš no likteņupes ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #Latvija #LatvijasRepublika # neatkarība #04.05.1990. #04.05.2021. #4.maijs #LatvjuDievi #SentēvuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #dievturība #sentēvi #tradīcijas
  • 1
  • 5
Itamars Toledano
Kā teikts Bībelē: muļķis gudru ienīst. Kā bija redzams Rēdera raidījumā - Osipova ir sirdsgudra un saprātīga, un ne tuvu tāda bezdieve kā teiksim Muktupāvela, kuru dzirdot, jāmūk no mājas ārā.Tieši tāpēc milzīgajam netikļu un izvirtuļu baram Osipova ir kā dadzis acīs, un tāpēc tāda histērija ap viņas vārdu. Lūk, visai glumajai Ziemelei pat ordeni deva!
Itamars Toledano
Man tavu cieņu nevajag, jo no cilvēkiem cieņu nepieņemu. Grāmatu pasaulē ir daudz un arī mēslu - daudz. Svētie Raksti ir VIENI, un TIE ir SĀKUMS un GALS, un visos laikos VIENĀDI. Pasaule ies bojā, bet ne zilbe no Tiem nepazudīs, jo uz Tiem šī pasaule būvēta. Kāda nozīme tautai un valstij, ja vairums nezina KAS viņi reiz būs ĪSTENĪBĀ?
  • 1
  • 2
Skolnieciņš
S
Itamar, nevajag visu laiku ieciklēties Bībelē. Mēs dzīvojam 21. gadsimtā. Pasaulē ir tik daudz grāmatu, kuras var lasīt. Ar cieņu, Skolnieciņš
  • 2
  • 6
indulis mauslis mauslis
Pārstāvnieciskā, jeb parlamentārā demokrātija Latvijā tiek realizēta caur "sētas durvīm". Nekas kopējs ar demokrātiju pat būt nevar, kamēr eksistē partiju "listu" princips vēlēšanās, tad tiek izteikta tikai partejiskā, nevis tautas griba. Jo tas ko vēlētājs svītro no kandidātiem tiek ignorēts. Un kas tas par jaunu izkropļotu neoliberālisma modeli, kad vairākuma viedoklis tiek diskriminēts, uzspiestas svešs un neraksturīgs modelis, pieaug cenzūras spiediens un jau sāk dominēt "raganu medības" pret tiem, kas pauž konservatīvas vērtības. Leģitimizētas naida runas no liberālmarksistu puses, kritikai ar citu viedokli piekarina visādu fobiju birkas. Latvijas TV kultūras ziņas atklāti sludina tikai vairākumam nepieņemamus postulātus, antizinātniskus un dažreiz pilnīgi analfabētiskus. Pati Osipova drīzāk ir kolaboracionisma spilgta pārstāve, kas karjeras dēļ gatava upurēt citus.
Arturs Prieditis
Vēl nesen viņa izteicās kā tipiska kompradore: “Latvijai ir saistoši Eiropas cilvēktiesību standarti, un Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) judikatūra pieprasa valstij aizsargāt un atbalstīt arī viendzimuma partneru veidotas attiecības, piektdien žurnālistiem paziņoja Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja Sanita Osipova”. Vai viņu drīkst saukt par trulu nelieti, nacionālo nodevēju?
Itamars Toledano
Artūrs Pirdītis ir truls, nacionāls, gan starpnacionāls nodevējs. Jo muļķība ir INTERNACIONĀLA bet neldzība - prāta nodevība. Kamēr šī trulā, seklā, vulgārā un idiotijas pilnā seja nebija redzama, to varēja arī nezināt.
  • 16
  • 13
????
?
Demokrātija ir vairākuma griba, ja Latvijā būtu demokrātija, tad pirms viendzimumu pāru atzīšanas par to vispirms notiktu referendums, nevis pārkāpjot Satversmi tas aizmuguriski tiktu uzspiests. Vai tad par Satversmes pārkāpšanu nedraud, kāda atbildība? Kā Satversmes tiesas tiesnese var saglabāt amatu pēc Satversmes pārkāpšanas? Vai ir jēga sargāt valsti no ārējiem ienaidniekiem, ja iekšējie var nesodīti iznīcināt valsts pamatus?
Itamars Toledano
Tur nav ko jautāt. Vairākuma griba ir ZAGT, MAUKOT un MELOT.Un, ja arī mīlestības nav daudz, tas neizslēdz faktu, ka Dievs ir mīlestība. Naids un ļaunumsi ir iekšējais ienaidnieks, un elles SUBSTANE, bet satversme to neizslēdz, jo to neitralizēt nespēj.
  • 18
  • 12

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Apkaunojoša prāva(5)

Simboliski, ka tieši vakar – sēru dienā, kad tiek pieminēta Latvijas okupācija, – Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā tika nolasīta prokuratūras apsūdzība publicistam Lato Lapsam pēc diviem Krimin...

Ženēvas samita realitāte un utopijas(2)

Notikušais ASV prezidenta Džo Baidena un Krievijas prezidenta Vladimira Putina samits prognozējami nav kļuvis par revolūciju abu lielvalstu attiecībās, tomēr vismaz uz laiku ir mazinājis spriedzi ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē