Sniega pārslas
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

RVS/LU volejbolistēm neizdodas aizstāvēt Baltijas līgas čempioņu titulu

"Rīgas Volejbola skola"/"Latvijas Universitāte" (RVS/LU) volejbolistes svētdien Tallinā cieta zaudējumu Baltijas līgas finālā, neaizstāvot pērn izcīnīto titulu.

Rīdzinieces titula cīņā ar rezultātu 0-3 (16:25, 18:25, 19:25) piekāpās Tallinas "TalTech"/"Tradehouse" vienībai.

Latvijas komandā rezultatīvākā ar astoņiem punktiem bija Terēze Hrapāne, bet pa septiņiem punktiem guva Lāsma Ozola un Katrīna Paula Krustkalne.

RVS/LU gan šosezon spēlēja bez iepriekšējo gadu līderes Martas Kamēlijas Levinskas, kura karjeru turpina ASV Nacionālajā koledžu sporta asociācijā (NCAA).

Igaunijas klubā ar 16 punktiem atzīmējās Kadi Kullerkanna.

Pirms tam bronzas spēlē "Tartu Universitāte"/"BigBank" ar 3-0 (25:19, 25:10, 25:23) guva virsroku pār Kauņas VDU vienību.

Sestdien pusfinālos Rīgas volejbolistes trīs setos uzvarēja Kauņas vienību, bet tallinietes tikpat pārliecinoši apspēlēja Tartu komandu.

Tāpat sestdien cīņā par piekto vietu "Jelgavas" volejbolistes četros zaudēja Igaunijas klubam Tallinas "Audentes SG/NK". Dienu iepriekš Tallinas komanda ceturtdaļfinālā trīs setos piekāpās RVS/LU komandai.

2019./2020.gada sezonas BSVL izcīņā uzvarēja RVS komanda, kas finālā piecos setos pieveica Tallinas "TalTech"/"Tradehouse" volejbolistes. Par finālturnīra vērtīgāko spēlētāju atzīstot Rīgas vienības diagonālo uzbrucēju Martu Kamēliju Levinsku.

Merzļikinam un Blue Jackets sagrāve pret Jets

Graujošu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins un viņa pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets komanda, kas savā la...