Rīgā +2 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Motokrosa braucējam Reišulim pēc uzvaras Latvijā sudrabs Nīderlandē

Talantīgais Latvijas motobraucējs Jānis Mārtiņš Reišulis pirmdien, 18. aprīlī, izcīnīja otro vietu Nīderlandē notiekošā Dutch Masters 2. posma sacensībās motokrosā MX125 klasē, informē Latvijas Motosporta federācija.

Jaunais sportists uz Nīderlandi devās svētdien, 17. aprīlī, uzreiz pēc Latvijas čempionāta posma Aizputē, kur MX125 klasē izcīnīja 1. vietu abu braucienu summā.

Arī “Dutch Masters" sacensībās Jānim Mārtiņam Reišulim klājās labi. Abus braucienus Jānis uzsāka kā līderis, bet abas reizes dažus apļus pirms finiša viņu apsteidza Ivano Van Erps, kurš kļuva par šī posma uzvarētāju. Četrdesmit viena dalībnieka konkurencē Reišulim 2. vieta, bet trešajā pozīcijā palika Cas Valks.

Kā norādīts Reišuļa sociālo tīklu mājas lapā: “Jānis pierādīja, ka vienā dienā var braukt cietajā trasē, bet nākamajā jau smilšu trasē un cīnīties par uzvaru.”