Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Jaunu Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Edmontonas Oilers rekordu ceturtdien sasniedza talantīgais uzbrucējs Teilors Hols, kurš pamanījās gūt divus vārtus astoņu sekunžu laikā.2010.gada NHL jauno spēlētāju drafta pirmais numurs divreiz izcēlās pirmās trešdaļas beigu daļā, tomēr aizvadītajā cīņā Oilers ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:2, 0:0) izbraukumā piekāpās Ņujorkas Islanders.

Līdz ar to Hols pārspēja leģendārajam Veinam Greckim piederošo rekordu. Slavenais kanādietis 1981.gada 18.februārī pamanījās gūt divus vārtus deviņās sekundēs.Kaut Oilers komanda NHL draftā regulāri papildinās ar jauniem talantiem, arī šosezon vienība spēlē ne īpaši sekmīgi un līdz šim tikusi vien pie vienas uzvaras."Ir tukšuma sajūta, jo zaudējums paliek zaudējums," pēc cīņas par savu rekordu nepriecājās 21 gadu vecais Hols. "Patīkami zināt, ka sasniedzu rekordu, tomēr šovakar nerādījām savu labāko spēli."Zīmīgi, ka uzvaras vārtus Islanders labā otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē guva Džons Tavaress, kurš NHL draftā ar pirmo numuru tika izvēlēts gadu pirms Hola.Oilers komanda cīņās ar Islanders nav spējusi uzvarēt izbraukumā jau kopš 1999.gada decembra.NHL Rietumu konferences kopvērtējumā Oilers ar trim punktiem astoņās spēlēs atrodas pēdējā, 14.pozīcijā.(precizēta 1.rindkopa)