U-18 hokejisti pēdējā spēlē pieveic Baltkrieviju

Latvijas U-18 hokejisti ar uzvaru noslēguši dalību pasaules čempionātā augstākajā divīzijā.

Latvijas hokejistiem Edgaram Kurmim, Artjomam Dašutinam un Vladislavam Dudinam līdz otrā perioda vidum izdevās izvirzīties vadībā ar 3:1, taču pēdējā perioda sākumā rezultāts jau kļuva 4:3 par labu mājiniekiem. Latvijas jaunajiem hokejistiem izdevās izglābties no zaudējuma četras minūtes pirms pamatlaika beigām (Kristians Pelšs).

Pagarinājumā vārti gūti netika, tāpēc uzvarētāju bija jānosaka pēcspēles metienu sērijā. Tajā veiksmīgāki bija Latvijas hokejisti: uzvaras vārtus guva Dāvis Straupe.

Jau pirms šīs spēles bija zināms, ka Latvijas un Baltkrievijas komandām būs jāatstāj augstākā divīzija. Kopvērtējumā Latvijas izlase ierindojās devītajā vietā desmit komandu konkurencē.

Neretnieks uzvar Grand Prix maršrutā Rīgā

Svētdien, 16.jūnijā, skatītāju pilnu tribīņu priekšā spīdošu uzvaru Pasaules kausa Centrāleiropas zonas Rīgas posma Grand Prix maršrutā izcīnīja Latvijas sportists Kristaps Neretnieks ar Zan...