Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Pārtrūkst Varlamova sauso spēļu sērija, tomēr Islanders uzvar

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas Islanders vārtsargs Semjons Varlamovs ceturtdien ielaida savos vārtos vienu ripu komandas uzvarā savā laukumā, pārtrūkstot viņa divu sauso spēļu sērijai.

Ņujorkas "Islanders" pieveica Ņūdžersijas "Devils" ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0).

Vienīgo ripu savos vārtos Varlamovs ielaida mača 23.minūtē, "sauso" sēriju apstādinādams pēc 142 minūtēm un desmit sekundēm. Krievu vārtsargs atvairīja 30 pretinieku metienus.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Džordans Eberle, bet Metjū Barzals sakrāja trīs (1+2) rezultativitātes punktus.

Vankūveras "Canucks" mājās piekāpās Monreālas "Canadiens" ar 3:7 (2:2, 0:4, 1:1).

Monreālietim Taileram Tofoli tagad ir pieci gūti vārti divās spēlēs, ceturtdien izceļoties mača pirmo vārtu guvumā un panākot 3:2 "Canadiens" labā.

Viesi uzvaru nodrošināja otrās trešdaļas beigās, gūstot trīs vārtus 94 sekunžu laikā.

Bostonas "Bruins" mājās pēcspēles metienu sērijā pārspēja Filadelfijas "Flyers" ar 5:4 (0:0, 0:2, 4:2, 0:0, 1:0), izlīdzinājumu panākot ar četriem pēdējā trešdaļā gūtajiem vārtiem.

Periodu mājinieki uzsāka ar divu vārtu deficītu, taču ne tikai divreiz izlīdzināja rezultātu, bet pēc Brendona Karlo metiena 56.minūtē pat izvirzījās vadībā ar 4:3.

Džeimss van Rīmsdaiks vairākumā minūti vēlāk gan panāca neizšķirtu, un uzvarētājus vajadzēja noskaidrot pēcspēles metienos, kuros vienīgie vārti trešajā metienu sērijā Džeika Debraska kontā.

Rīmsdaikam viesu rindās šajā mačā divi gūtie vārti, bet Jakubam Vorāčekam trīs rezultatīvas piespēles.

Vēl vienā mačā pirmo uzvaru sezonas četrās spēlēs svinēja Losandželosas "Kings", kas mājās pieveica Kolorādo "Avalanche" ar 4:2 (0:2, 2:0, 2:0).

Arī šajā mačā uzvarētāji atspēlēja divu ripu deficītu. Uzvaras vārtus trīs minūtes un 56 sekundes pirms spēles beigām guva Adrians Kempe, vārtos Džonatans Kviks atvairīja 24 pretinieku metienus, bet divas rezultatīvas piespēles slovēņu zvaigznes Anžes Kopitara kontā.

Jau ziņots, ka Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētais Kolumbusas "Blue Jackets" savā laukumā piekāpās Stenlija kausa ieguvējai Tampabejas "Lightning" ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1).

Merzļikins šoreiz palika uz  rezervistu soliņa.

Viņa konkurents vārtos soms Jonass Korpisalo atvairīja 34 pretinieku metienus, taču bija bezspēcīgs pagarinājuma 116.sekundē pēc Breidena Pointa metiena.

"Zibeņu" vārtos Andrejs Vasiļevskis atvairīja 23 "Blue Jackets" hokejistu metienus.

"Blue Jackets" ar četriem punktiem Centrālajā divīzijā ieņem sesto pozīciju.

Sestdien komandas Kolumbusā tiksies atkārtoti.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.